Konferencja E-Mobility – Alternatywne Floty Przyszłości już 9 października 2019

Już 9 października 2019, w trakcie IV Targów EkoFlota – Motoryzacja Przyszłości, odbędzie się konferencja E-Mobility – Alternatywne Floty Przyszłości. Celem konferencji jest dyskusja nad rozwojem rynku motoryzacyjnego i kierunku, w którym zmierza. O zaletach i wadach elektromobilności, rozwoju infrastruktury ładowania, paliwach alternatywnych, takich jak: gaz ziemny, LPG i wodór, spierać się będą zaproszeni do dyskusji goście.

Wstępem do dyskusji będzie prezentacja: „Raport o Elektromobilności 2019”, przygotowana przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych.

Następnie zaprosimy Państwa do udziału w panelu: „Jak skutecznie wdrożyć elektromobilność do parku samochodowego?” Z wykładem wprowadzającym wystąpi Thilo von Ulmenstein – prawnik i partner zarządzający w Fleetcompetence Group. W panelu wezmą udział Jacek Fior – specjalista od czystej energii i samochodów elektrycznych, aktywnie zajmujący się promowaniem rozwiązań z zakresu e-mobilności., Thilo von Ulmenstein – prawnik i partner zarządzający w Fleetcompetence Group, Aleksander Czapczyk – Odpowiadający za strategię sprzedaży Grupy GreenWay, podmiotu zrzeszającego spółki operujące na poszczególnych rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, oraz zarzadzanie wewnętrznymi i zewnętrznymi kanałami sprzedaży., Tomasz Gać – Współwłaściciel innowacyjnej firmy przewozowej TeslaShuttle.eu stosującej tylko zero-emisyjne pojazdy. Założyciel firmy instalującej fotowoltaikę EnergiaSłońca.pl. i Andrzej Popławski – odpowiedzialny za rozwój obszaru elektromobilności i car sharingu w firmie innogy.

Drugi panel nosi nazwę: Inteligentna mobilność, a wykład wprowadzający wygłosi Aleksander Rzepecki – odpowiedzialny za rozwój oferty i organizacji sprzedaży Mercedes-Benz w obszarze samochodów elektrycznych (szczególnie za wprowadzenie na rynek nowej marki Mercedes-EQ) w Polsce, Austrii i Czechach. W panelu wezmą udział: Dorota Pajączkowska PR Manager, Nissan Sales CEE Oddział w Polsce, Aleksander Rzepecki – Electric Vehicles Implementation Manager Central Europe w Mercedes-Benz i Michał Baranowski – Prezes Zarządu Elocity

Panel trzeci nosi nazwę: „Infrastruktura, regulacje prawne i projekty ustaw”. Wykład wprowadzający wygłosi Jan SakławskiRadca prawny, partner i jeden z założycieli kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy, jednocześnie doświadczonym doradcą dla klientów z branży energetycznej oraz przemysłowej. Wspiera przedsiębiorców w sprawach dotyczących projektów infrastrukturalnych zarówno w aspektach inwestycyjnych, jak i operacyjnych. W panelu zdania wymieniać będą: Rafał Czyżewski – Prezes Greenway Infrastructure Poland, Adam Hłond – Doświadczony przedsiębiorca oraz menadżer, specjalista ds. wdrożeń systemów zarządzania jakością, Witold Chmarzyński – Radca prawny/wspólnik zarządzający w Cieślikowski, Chmarzyński kancelaria adwokacko- -radcowska sp.j., Jan Sakławski – Radca prawny, partner i jeden z założycieli kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy  oraz Patryk Dąbrowski – Dyrektor Biura Sprzedaży w Ekoenergetyka-Polska

W IV panelu zadamy pytanie, które będzie początkiem burzliwej dyskusji: „Hybryda, prąd, wodór, a może LPG i CNG?” Do dyskusji wezmą udział:  Jacek Fior – właściciel Quest Corporate Language Solutions, redaktor cleantechnica.pl , Dariusz Wołoszka – Kierownik działu Wartości Rezydualnych Info Ekspert, Bartosz Czubała – Dyrektor handlowy w Prins Autogaz sp. z o.o, Michał Baranowski – Prezes Zarządu Elocity – ekspert ds. elektromobilności, Maciej Tórz – Prezes zarządu, Akcjonariusz Rentis oraz Rafał Jemielita – Dziennikarz motoryzacyjny, felietonista i pasjonat motoryzacji.

Na koniec wystąpią przed państwem: Andrzej Popławski – head of Electric mobility w innogy Polska z wykładem: „Flota elektryczna innogy go! – oferta dla firm” oraz Daniel Węgrzynek – EV Fleet Sp. z o.o. z wykładem: „Czeka nas ewolucja, czy rewolucja w zarządzaniu flotą”

Aby wziąć udział Konferencji E-Mobility – Alternatywne Floty Przyszłości, należy zarejestrować się przez formularz dostępny na stronie https://menadzerfloty.pl/ekoflota/konferencja/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *