Gentlemen's Moto Experience

Gentlemen's Moto Experience
07-08 października 2024

Organizator

Program

*może ulec zmianie

I DZIEŃ
11:00-11:15 Powitanie Gości
Menadżer Floty
11:15-11:45 Nowoczesne zarządzanie flotą MOTO-Flota
11:45-12:30 Zrównoważony transport i elektromobilność JACEK MIZAK
12:30-12:45 Przerwa kawowa
12:45-13:15 Bezpieczny kierowca KAROL BĄCZKOWSKI
13:15-13:45 Najnowsze propozycje koncernów motoryzacyjnych
13:45-16:00 Lunch, jazdy testowe, zameldowanie
Menadżer po godzinach
16:00-17:30 Podróże dalekie i... jeszcze dalsze ROMAN PASZKE, TOMASZ GORAZDOWSKI
17:30-18:00 Zabawki dla dużych chłopców
20:00 Kolacja i wspólny wieczór
II DZIEŃ
Menadżer Biznesu
10:00-11:00 Sztuka zarządzania MACIEJ MARTOWICZ
11:00-12:30 Psychologia Biznesu DR MACIEJ BŁASZAK
12:30-12:45 Przerwa kawowa
Menadżer Technologii
12:45-13:30 Czy musimy bać się sztucznej inteligencji?
13:30-14:15 Co w technologii piszczy? TOMASZ OKUROWSKI
14:15-15:00 Zakończenie szkolenia, lunch

Szkolenie poprowadzą

Mariusz Korpoliński
Zarobiony po uszy konferansjer.
Wciąż gotowy do działania na nowych frontach! Dziennikarz, aktor, prezenter telewizyjny, wykładowca, radny, spiker, lektor. Trener wystąpień publicznych z wieloletnim doświadczeniem, doradca w zakresie autoprezentacji i pracy z mikrofonem.
Piotr Wielgus
Redaktor Naczelny magazynu „Menadżer Floty”.
Dziennikarz, bloger. Entuzjasta elektromobilności i wielki fan hot hatchy. Lubi spotkania z ludźmi, od których może się czegoś nauczyć.

Prelegenci

Karol Bączkowski
Znany również jako Karol Ratownik.

Od 16 lat jestem zawodowym ratownikiem medycznym. Przepracowałem ponad 40 000 godzin na pokładzie karetki. Do pacjentów wyjeżdżałem ponad 20 000 razy. Znam się na tym, co robię, uwierz.
Czy wiesz, co zrobić, kiedy Twoje dziecko się zadławi? Co zrobisz, jak oparzysz się w pracy? Widziałeś kiedyś atak padaczki? Co zrobisz, jak zacznie się lać krew? Ja wiem.
Maciej Błaszak
Kognitywista, biolog, doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Stypendysta Uniwersytetu w Kilonii (Stypendium DAAD) i Uniwersytetu w Edynburgu (Stypendium Tempus).

Wykładowca Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu SWPS w Poznaniu. Zainteresowania badawcze dotyczą epigenezy umysłu, czyli możliwości kształtowania mózgu człowieka pod wpływem bodźców środowiskowych. Zajmuje się psychologią uniwersalnego projektowania, psychologią biznesu i edukacją inspirowaną badaniami nad mózgiem. Członek Zespołu Badań i Innowacji UIC (International Union of Railways) w Paryżu. Od lat prowadzi szkolenia i eksperckie wykłady dla kadry zarządzającej i liderów edukacji. Autor i współautor pięciu monografii i kilkudziesięciu artykułów naukowych.
Tomasz Gorazdowski
Jestem prawnikiem z wykształcenia, od zawsze związanym ze sportem.

Gdybym nie był dziennikarzem, byłbym piłkarzem, albo zawodowym podróżnikiem. Uwielbiam dalekie podróże i eksplorowanie świata. Owocem szalonych wypraw są moje książki podróżnicze. Objechałem na motocyklu świat dookoła, samochodem przejechałem trzy Ameryki, a na wszelkie sposoby Azję i Oceanię itd. Kocham kuchnie świata, ale sam konsekwentnie nie gotuję. Lubię rozmawiać z synem o życiu, znam wszystkich wojowników Ninjago! Śpiewam przy koszeniu trawnika, kiedy myślę, że nikt mnie nie słyszy. Najlepiej mi daleko stąd. Nowa Zelandia, Azja Południowo-Wschodnia, Japonia. Kręci mnie świat.
Maciej Martowicz
#Coach Samo Zuo
Właściciel firmy doradczo - szkoleniowej Aloha Marketing.
Strateg marketingu i brandingu. Konsultant biznesowy.Ekspert digital marketingu, social media i social sellingu. Przez lata związany z branżą automotive. Pracował dla takich marek jak Renault, Dacia, BMW, VW, Skoda, SEAT, Audi, Ford. Ambasador projektu Certyfikat Oponiarski Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego. Ponad 25 lat pracy na pozycjach C-level. Wykładowca m.in. Uniwersytet Merito WSB Gdańsk, Politechnika Gdańska, Akademia Oponiarska, Menrad Academy.
Jacek Mizak
Specjalizuje się w problematyce zrównoważonego rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem polityki klimatyczno-energetycznej, gospodarki niskoemisyjnej, zrównoważonego transportu oraz elektromobilności.

Przez ponad 20 lat zdobywał doświadczenie w Ministerstwie Środowiska i Ministerstwie Gospodarki, koordynując działania m.in. w zakresie polityki klimatyczno-energetycznej. Przez wiele lat uczestniczył w negocjacjach na forum Ramowej konwencji NZ ws. zmian klimatu (UNFCCC) oraz w grupach roboczych Rady UE.
Roman Paszke
Światowej sławy polski żeglarz, kapitan jachtowy i konstruktor. Wielokrotny Mistrz Polski, zdobywca międzynarodowych pucharów nie ustaje w próbach bicia kolejnych rekordów świata.

To właśnie Paszke w roku 1989 zorganizował i poprowadził budowę pierwszego polskiego pełnomorskiego ultranowoczesnego jachtu z włókien węglowych hi-tech klasy One Ton – Gemini, dzięki któremu polskie żeglarstwo regatowe morskie zaistniało w świecie. Kolejnym jego chlubnym krokiem było założenie w 1994 roku stoczni jachtowej Gemini International, w której zbudowano MK Cafe Premium w roku 1995 a rok później jacht klasy ILC 40 - MK CAFE.

Organizator

Organizator

Partnerzy

https://www.athlon.com/pl/
https://www.hyundai.com/pl/pl.html
https://mmcarsrental.pl/
https://motoflota.pl/

Lokalizacja