Gentlemen's Moto Experience

Gentlemen's Moto Experience
21-22.09.2023 (czwartek – piątek)

ORGANIZATORGOSPODARZ i WSPÓŁORGANIZATOR


MECENAT

Organizator

Program

I DZIEŃ
Menadżer Floty
11:00-11:15 Powitanie gości
11:15-12:30 MICHAŁ BARANOWSKI, ŁUKASZ KLAMKA, TOMASZ GAĆ - „Wstęp do elektromobilności”
12:30-13:00 ŁUKASZ JANIA - „The art of fleet management”
13:00-13:15 30 lat Grupy Lellek
13:15-13:30 Prezentacja samochodów do jazd testowych
13:30-15:30 Meldunek, lunch, jazdy testowe*
15:30-16:00 DARIUSZ WOŁOSZKA - „Zmiany w wartościach rezydualnych”
16:00-16:45 MARCIN JAWORSKI - "Wyzwania w rozbudowie biznesu"
16:45-17:00 Przerwa
Menadżer po godzinach
17:00-18:15 MACIEJ MARTOWICZ - „Chat GPT-4 i nowe otwarcie w biznesie”
18:15-19:00 LESZEK KEMPIŃSKI - "ABC wina"
20:30 Kolacja w sali balowej Hotelu Mercure
II DZIEŃ
Menadżer Biznesu
10:00-11:15 MARIUSZ KORPOLIŃSKI - Warsztaty "Kompetencje miękkie, sztuka wystąpień publicznych"
11:15-12:15 PAWEŁ MOSAK - „Elementy biznesu, zarządzanie, rozwój osobisty”
12:15-12:30 Przerwa
Menadżer Technologii
12:30-13:00 YOSHUA ONO - „Case Study Tjekvik”
13:00-13:30 ŁUKASZ KLAMKA - „Nowe technologie w służbie floty”
13:30-14:30 TOMASZ OKUROWSKI - „Nowinki technologiczne”
14:30-15:00 Lunch, zakończenie szkolenia
*jazdy testowe dostępnymi modelami pojazdów będą możliwe na zapisy podczas całego eventu

Szkolenie poprowadzą

Jarek Marek Sobański
Konferansjer z zamiłowania i talentu do bezwstydnego mówienia do ludzi swoimi słowami.
Kabaretem i konferansjerką zajmuje się na tyle długo, że nie ma sensu o tym pisać. Występuje notorycznie w składach grup kabaretowych Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego oraz współtworzy telewizyjny program "Kabaret Super Show" oraz pracuje w miejskiej rozgłośni Radio Zielona Góra. Jest sens napisać, że jeśli Sobański prowadzi imprezę, występ, odczyt etc., to bądźcie pewni, że nie ma szans na niepotrzebne nadęcie. Uwielbia bezpośredni kontakt z widownią, a kontaktował się z nią podczas setek występów i imprez w całym kraju.
Piotr Wielgus
Redaktor Naczelny magazynu „Menadżer Floty”.
Dziennikarz, bloger. Entuzjasta elektromobilności i wielki fan hot hatchy. Lubi spotkania z ludźmi, od których może się czegoś nauczyć.

Prelegenci

Michał Baranowski
Prezes zarządu i współzałożyciel Elocity Sp. z o.o. - spółki, która buduje i wdraża innowacyjne rozwiązania dla elektromobilności.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Politechniki Łódzkiej. Ekspert w zakresie elektryfikacji motoryzacji - członek redakcji Menadżera Floty.
Tomasz Gać
POd 2013 roku jeździ Nissanem Leaf i innymi elektrykami.
Od 2015 montuje instalacje fotowoltaiczne na domach i firmach jako EnergiaSłońca.pl, od 2018 roku doradza firmom, w tym InPost, jak wdrażać auta elektryczne i systemy ładowania. Laureat nagrody Menadżera Roku roku na targach EkoFLota 2019.
Tomasz Gorazdowski
Dziennikarz sportowy i motoryzacyjny.
Przez 25 lat związany z Programem Trzecim Polskiego Radia. Z wyksztalcenia prawnik, z zamiłowania zapalony podróżnik. Dziennikarz Radia 357, gdzie prowadzi audycje sportowe oraz podróżnicze, a także współgospodarz motoryzacyjnego podcastu "Wrzuć na luz".
Łukasz Jania
Prezes Zarządu Jania Fleet Mobility.
Przez kilka lat zarządzał międzynarodową flotą firmy Kofola. Od 2012 roku tworzy Fleet Partners, firmę zarządzającymi flotami samochodowymi. Od 2018 roku tworzy projekt Jania Fleet Mobility, zarządzając flotami na rynkach: Polski, Czech, Słowacji, Rumunii. Trener z zakresu zarządzania flotami współpracującymi z importerami pojazdów w Polsce. Senior Consultant w szwajcarskiej firmie Fleetcompetence group. Wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego. Autor wielu publikacji z zakresu zarządzania flotami samochodów służbowych w przedsiębiorstwach.
Marcin Jaworski
#TenGośćOdTransportu
Pasjonat transportu, praktyk biznesu CEO i współwłaściciel GTV BUS – europejskiego lidera w przewozie pracowniczym.
Od niemal 10 lat poznaje i współtworzy branżę transportu tylko w jednym celu. By ją rozwijać. Dowozić to, czego nie spodziewają się nawet najbardziej wymagający. Entuzjasta nowych technologii, pomysłodawca i koordynator wdrożenia systemów i aplikacji wspierających działalności GTV BUS. Zarządza flotą ponad 600 pojazdów, zatrudniając przy tym ponad 1000 pracowników, z czego ok. 700 to kierowcy. Jednym z kluczowych aspektów jego działalności w GTV BUS, jest zrozumienie znaczenia nowoczesnej i ekologicznej floty pojazdów co stanowi fundament dla rozwoju firmy i zrównoważonego rozwoju branży transportowej.
Leszek Kempiński
Miłośnik wszystkiego, co jest związane z winem i dobrą kuchnią.
Podróżując po całym świecie, odkrywa nowe smaki, odwiedza winnice, poznaje szefów kuchni i kolekcjonuje gwiazdki Michelin. Ze swoich podróży przywozi do Polski wina i chętnie dzieli się opowieściami na ich temat. Wraz z żoną od 2005 r. zajmują się importem win z kilkunastu krajów. W ofercie firmy buywine.pl znajduje siç obecnie ponad 350 różnych win.
Łukasz Klamka
Entuzjasta i ambasador elektromobilności.
Od ponad dekady związany z firmą Shell, gdzie odpowiada za polski zespół Fleet Solutions. Zajmuje się rozwojem i wdrażaniem kompleksowych rozwiązań flotowych, pomaga klientom i partnerom biznesowym przechodzić na zeroemisyjność.
Mariusz Korpoliński
Zarobiony po uszy konferansjer.
Wciąż gotowy do działania na nowych frontach! Dziennikarz, aktor, prezenter telewizyjny, wykładowca, radny, spiker, lektor. Trener wystąpień publicznych z wieloletnim doświadczeniem, doradca w zakresie autoprezentacji i pracy z mikrofonem.
Maciej Martowicz
#Coach Samo Zuo
Właściciel firmy doradczo - szkoleniowej Aloha Marketing.
Strateg marketingu i brandingu. Konsultant biznesowy.Ekspert digital marketingu, social media i social sellingu. Przez lata związany z branżą automotive. Pracował dla takich marek jak Renault, Dacia, BMW, VW, Skoda, SEAT, Audi, Ford. Ambasador projektu Certyfikat Oponiarski Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego. Ponad 25 lat pracy na pozycjach C-level. Wykładowca m.in. Uniwersytet Merito WSB Gdańsk, Politechnika Gdańska, Akademia Oponiarska, Menrad Academy.
Paweł Mosak
Mentor, Trener Rozwoju
Wspiera w rozwoju osobistym, w zmianie, ale też pomaga firmom w budowaniu dojrzałych zespołów, w komunikacji oraz menadżerom w stawaniu się Przywódcami. Łączy różne obszary wiedzy m. in.: neurobiologię, psychologię, zarządzanie z uważnością, medytacją, duchowością obejmując je swoim wieloletnim doświadczeniem:

- 25 lat pracy jako c-level menadżer, członek zarządu w spółkach skarbu państwa i korporacjach.
- 30 letnim w rozwoju osobistym, które przyniosło głębokie zmiany w życiu.
Tomasz Okurowski
Od niemal 30 lat niestrudzenie popularyzuje technologie w domach i samochodach.
Pasjonat dobrej muzyki z licencją - sędzia w międzynarodowych konkursach na najwyższą jakość dźwięku w samochodach. W wolnej chwili nie może zabraknąć piłki nożnej na orliku, partii squasha i tenisa stołowego oraz dobrej lektury i klocków LEGO.
Yoshua Ono
Ponad 10 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej zdobyte we Francji, Czechach oraz Polsce.
Obecnie od 2 lat odpowiada za rozwój marki Tjekvik w Polsce.
Tjekvik
Globalny dostawca inteligentnego cyfrowego rozwiązania dedykowanego dla autoryzowanych serwisów. Firma Tjekvik jako jedyna na świecie posiada w swojej ofercie urządzenia zewnętrzne z certyfikacją EN1143 Założona przez Christian Mark w 2015 roku firma z siedzibą w Danii współpracuje obecnie z blisko 2000 lokalizacjami w całej Europie. W Polsce kluczykomaty wenwętrzne i zewnętrzne Tjekvik wykorzystują wiodące grupy dealerskie marek: BMW, Hyundai, Jaguar Land Rover, Mazda, Mecedes-Benz, Skoda, Stellantis, Volvo.
Maciej Panek
Prezes Panek CarSharing, entuzjasta i propagator mobilności współdzielonej oraz idei współdzielenia, a także zwolennik zdrowego trybu życia.
Wiele rozwiązań biznesowych i inspiracji czerpie z obserwowania świata. Przenosi na grunt polski zagraniczne wzorce, które znajduje podczas licznych, dalekich podróży. Jest również kompozytorem oraz certyfikowanym mentorem biznesu.
Dariusz Wołoszka
Wiceprezes Zarządu INFO-EKSPERT.
Analityk rynku, dziennikarz i pasjonat motoryzacji. Z firmą INFO-EKSPERT związany od 2001 roku. Przez ostatnie kilkanaście lat odpowiedzialny za współpracę z klientami flotowymi, analizę wartości rezydualnych oraz rozwój narzędzi do ich prognozowania.

Organizator

Organizator

Partner główny

https://www.skoda-auto.pl/

Partnerzy

https://www.cartrack.pl/
https://elo.city/
https://fleetmobility.pl/
https://gtvbus.pl/
https://www.info-ekspert.pl/
https://lellek.pl/
https://panekcs.pl/
https://pspa.com.pl/
https://www.pzpo.org.pl/
https://www.samar.pl/
https://www.shell.pl/
https://skfs.pl/
https://www.sunone.com.pl/
https://tjekvik.com/pl/
https://www.volvocars.com/pl/
http://www.leasing.org.pl/

Lokalizacja