IV Targi EkoFlota – Motoryzacja Przyszłości już 9 października w Poznaniu

Już w najbliższą środę 9 października zapraszamy na IV Targi EkoFlota – Motoryzacja Przyszłości. Impreza jest dorocznym świętem branży flotowej oraz zwierciadłem nadchodzących zmian w świecie motoryzacji. Branża samochodowa znajduje się obecnie w sytuacji, w której ekologia to słowo odmieniane jest przez wszystkie przypadki, a producenci poszukują najlepszych rozwiązań na następne dziesięciolecia.

Tegoroczne targi będą wyjątkowe. To tu Volkswagen, po raz pierwszy pokaże szerokiej publiczności swój najważniejszy model – ID.3, który jest pierwszym z całej rodziny elektrycznych pojazdów z Wolfsburga. Na targach pojawi się także nowa KIA e-Soul, która wraz z Hyundaiem Kona wyznacza nowy standard zasięgu dla miejskich crossoverów. Nie zabraknie także hybrydowego Forda Mondeo. Toyota zaprezentuje wciąż nową Camry oraz hybrydową gamę Corolli, której mnogość wersji nadwoziowych i silnikowych zadowoli każdego menadżera floty. Na kadrę zarządzającą wyższego szczebla czekać będą hybrydy plug-in od BMW, a Jaguar przywiezie na targi Światowy Samochód Roku – model I-Pace i hybrydowego Range Rovera. Nie zabraknie także Audi e-tron, Mercedesa EQC i trzeciej generacji Renault ZOE. Nie lada gratką będzie Nissan LEAF w negliżu… przecięty na pół odsłoni przed zwiedzającymi tajniki elektromobilności.

EkoFlota, to także ekologiczne jednoślady, a więc skutery i hulajnogi, które oprócz zabawy, sprawdzą się świetnie w logistyce ostatniego kilometra. Będzie je można wypróbować na specjalnie ustawionym torze testowym.

Zachęcamy także do skorzystania z symulatora dachowania, by na własnej skórze przekonać się , co dzieje się z ciałem człowieka i bagażem, gdy przez nieuwagę doprowadzimy do wypadku. Jako ciekawostkę zobaczyć będzie można jedno z ostatnich aut z silnikiem V8 – Lexusa RCF, a także nowiutkiego Seata Tarraco.

Targi EkoFlota, to również usługi związane z elektromobilnością, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, finansowanie flot, porady prawne i wiele innych.

Jak co roku, Targom EkoFlota towarzyszyć będzie Konferencja E-Mobility – Alternatywne Floty Przyszłości, podczas której rozmawiać będziemy o kierunkach rozwoju motoryzacji ekologicznej oraz budowie infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych.

Na IV Targi EkoFlota zapraszamy w dniach 9-11 października 2019 roku do Poznania, gdzie w Hali nr 6 Międzynarodowych Targów Poznańskich rozmawiać będziemy o przyszłości motoryzacji.