CAMP MENADŻERA FLOTY

Camp Menadżera Floty to unikalne, dwudniowe wydarzenie, które jest połączeniem rywalizacji sportowej i intelektualnej z praktycznym wykorzystaniem pojazdów typu SUV i crossover.

Partnerzy

Formuła i harmonogram wydarzenia

DZIEŃ 1 –  ZAWODY

Przyjazd uczestników do hotelu, powitanie i odprawa. Podział na zespoły i dojazd zespołów pojazdami koncernów na autodrom 4×4. Scenariusz eventu zakłada przygotowanie w ramach zawodów pięciu modułów praktycznych, na których będzie mogło rywalizować jednocześnie do pięciu drużyn 10-cio osobowych. Wszystkie zajęcia odbywają się równolegle, czas trwania zajęć na poszczególnych modułach to 60 min. W trakcie spotkania przewidziana jest wspólna przerwa na lunch dla wszystkich uczestników.

Moduł I

Jazda wg wskazań road booka, wykonywanie zadań na trasie zgodnie ze wskazówkami, zdobywanie punktów w zespołach dla całej drużyny. W tym zadaniu nie używamy wbudowanych nawigacji GPS. Na tym etapie uczestnicy zapoznają się ze specyfiką jazdy poszczególnymi autami, poznają ich możliwości, poznają podstawy nawigacji wg notatek i orientacji w terenie.

Moduł II

Rywalizacja sprawnościowa. Zadania zręcznościowe na torze przeszkód: jazda w alko goglach, test Stewarta, wymiana koła, wykorzystanie toru off Road Autodrom 4×4 oraz przeszkód mobilnych.

Moduł III

Trasa wg Road booka z zadaniami terenowymi samochodami Autodrom 4×4. Jazda w trudnym terenie z instruktorem. Uczestnicy samodzielnie prowadzą pojazdy na zmianę w uzgodnieniu ze swoim instruktorem. Wyruszają na trasę. Każda załoga ma do pokonania ok. 40 km w terenach leśnych i po bezdrożach oraz na torze kierując się notatkami nawigacyjnymi. Na trasie różne przeszkody terenowe, zadania do wykonania: odnalezienie fotograficznych punktów kontrolnych, odnalezienie sprayowych punktów kontrolnych, rozwiązywanie zadań umieszczonych na trasie, zdobywanie pieczątek w trudno dostępnych miejscach, konieczność zaliczania punktów kontroli przejazdu (PKP).

Moduł IV

Jazda samochodem wyczynowym Toyota Hilux Kronos z kierowcą rajdowym Grzegorzem Baranem. Dla osób oczekujących na swoją kolej jazd turniej strzelecki z broni pneumatycznej. Wyniki turnieju strzeleckiego liczone do punktacji.

Moduł V

Budowa przeprawy. Uczestnicy otrzymują belki, kłody, pasy liny- materiały do budowy przeprawy Ich zadaniem jest w czasie 60 min zbudować przeprawę (most), po którym będzie mógł przejechać samochód.

Wieczór integracyjny

Uroczysta kolacja połączona z konkursem z wiedzy o motoryzacji. Podsumowanie wyników rywalizacji, dodatkowe atrakcje dla uczestników.

DZIEŃ 2 –  SZKOLENIE

Godzina Prelegent Temat prelekcji
9:30 – 10:00 Rejestracja uczestników
10:00 – 11:00 dr Mirosława Leopold Osobista skuteczność działania
– co ją wzmacnia a co osłabia
11:00 – 11:15 Przerwa kawowa
11:15 – 12:15 Mariusz Korpoliński
Maciej Wróbel
Magia wystąpień
publicznych i medialnych
12:15 – 12:30 Tomasz Chojecki Prezentacja produktu Jeep Compass
i Alfa Romeo Stelvio
12:30 – 13:30 Jazdy testowe
13:30 – 14:00 Lunch
14:00 – 15:00 Damian Śmigielski Tanio, taniej, bezpiecznie
15:00 – 15:30 Agnieszka Drzymała-Feć

Wynajem krótkoterminowy – aktualne
trendy rynku Rent a car w Polsce

Sylwetki prelegentów

Mariusz Korpoliński

Aktor. Konferansjer. Dziennikarz. Zrealizował ponad 1000 eventów. Przez 4 sezony związany z Teatrem im. S. Jaracza w Olsztynie. Twórca programu nauczania w szkole teatralnej „Praca aktora z mikrofonem”. Certyfikowany spiker stadionowy PZPN.

dr Mirosława Leopold

Psycholog rozwojowy i coach. Wykładowca na USWPS na studiach Coachingu w Poznaniu, Sopocie i Wrocławiu. Pracuje w obszarach: rozwój kompetencji menadżerskich, rozwój kompetencji miękkich, balans między życiem osobistym i zawodowym, poprawa relacji, samorozwój, pewność siebie.

Damian Śmigielski

Mechanik samochodowy, motocyklowy, lotniczy i absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Dziennikarz nie tylko motoryzacyjny i od niedawna bloger. Walczący na wielu frontach o poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach. Fan ekodrivingu, downsizingu i coraz częściej aut elektrycznych.

Maciej Wróbel

Dziennikarz, prezenter, konferansjer. Był m.in. reporterem TVP Olsztyn i „Wiadomości” TVP1. Prowadził magazyn turystyczny „Okno na Polskę” oraz programy „To jest temat” w TVP Info i „Polska non stop” w TVP1. Był też gospodarzem autorskiego talk-show pt. „Miękkie lądowanie”, gdzie rozmawiał z gwiazdami. Obecnie jest twarzą i redaktorem naczelnym Telewizji Regionalnej ReTV.​

Lokalizacja i kontakt

Zakwaterowanie, szkolenie teoretyczne, uroczysta kolacja – Villa Natura w Dolsku p. Poznaniem

Perła Wielkopolski – tak można by określić wyjątkowy obiekt wypoczynkowy Villa Natura. Położona zaledwie 50 kilometrów od Poznania w miejscowości Dolsk, stanowi harmonijne połączenie piękna przyrody Pojezierza Leszczyńskiego, staropolskiej tradycji oraz nowoczesnej aranżacji wyposażenia ośrodka. Obszar ośrodka Villa Natura to 5-hektarowa działka otoczona koroną lasów, znajdująca się nad brzegiem jeziora Dolskie Wielkie. Urozmaicone widoki oraz szeroka oferta form spędzania wolnego czasu gwarantują wszystkim gościom niezapomniane wrażenia. Do użytku gości dwa korty tenisowe o nawierzchni syntetycznej, boisko do piłki nożnej (murawa ze sztucznej trawy i oświetlenie), gry w siatkówkę oraz piłkę plażową. Obiekty wyposażone są w estetyczne szatnie, zaplecze oraz tarasik widokowy. Do dyspozycji gości również dwa pełnowymiarowe tory do gry w kręgle, możliwością korzystania ze sprzętu wodnego – łódki, kajaki, rowery wodne, 4-osobowa sauna fińska.

Zawody Samochodowe – Centrum Szkoleniowo-Treningowe Autodrom 4×4

Autodrom 4×4 oraz jego okolice to najlepsze miejsce do zaprezentowania możliwości nowych modeli pojazdów z segmentu SUV/Crossover/Pick-up w naturalnych warunkach, tj. lekkim i umiarkowanym terenie lub jego przeciwieństwie – legalnym torze off-road, który może być przystosowany i wyposażony w przeszkody, które w najlepszy sposób wyeksponują zalety auta. Na terenie Autodromu 4×4 do dyspozycji Klientów jest m.in. Tipi z kilkudziesięcioma miejscami siedzącymi i zapleczem sanitarnym, które stanowi znakomite miejsce do prezentacji, szkoleń i integracji. Sala jest wyposażona w komplet urządzeń multimedialnych z nagłośnieniem. Centralne palenisko sprzyja integracji w niezobowiązującej atmosferze.

Kontakt

KSJ Consulting Sp. z o.o.

Krakowska 180

52-015 Wrocław

tel. 71 780 66 65