Magazyn „Menadżer Floty” to czasopismo kierowane zarówno do firm dysponujących flotami samochodowymi, jak i szeroko rozumianego biznesu. Jest adresowany nie tylko do flotowców, ale także do kadry zarządzającej, small biznesu, właścicieli MŚP, dyrektorów finansowych – słowem do ludzi, którzy bezpośrednio decydują o wydatkach firmy.

W gronie naszych felietonistów znajdują się m.in. Tomasz Gorazdowski (Radio 357), Adam Kornacki (TVN Turbo), Klaudia Podkalicka (najbardziej utytułowana zawodniczka rajdowa i wyścigowa w Polsce), Tomasz Kuchar (doświadczony kierowca rajdowy, Mistrz Polski w rallycrossie, założyciel ABJTK), Beata Bublewicz (była posłanka na Sejm, prezes fundacji im. Mariana Bublewicza), Maciej Martowicz (trener biznesu i specjalista od social media) oraz Mariusz Korpoliński (aktor, konferansjer, ekspert branży eventowej). Redakcję aktywnie wspiera jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy motoryzacyjnych – Rafał Jemielita oraz jedyny polski juror World Car of the Year – Maciej Pertyński.

Uzupełnieniem wersji papierowej jest wariant interaktywny (zobacz wydania w formie ebooka), rozszerzony o dodatkowe treści (linki, filmy, dodatkowe galerie).

Portal MenadzerFloty.pl to rozszerzenie magazynu „Menadżer Floty”, z tego powodu różni się od niego pod względem zawartości. Internetowa platforma służy nam do dzielenia się z Państwem aktualnościami z kraju i zagranicy oraz artykułami z kategorii Wydarzenia, Testy Aut, Zarządzanie Flotą, Biznes, Ekologia, Prawo i Podatki, Rynek, Technologia i Bezpieczeństwo. Na MenadzerFloty.pl możecie się Państwo zapoznać z opracowaniami najświeższych raportów, relacjami z konferencji prasowych i branżowych spotkań, a także rozszerzonymi wersjami naszych testów samochodów. Platforma daje dostęp do licznych treści multimedialnych. Ponadto prowadzi do kont marki „Menadżer Floty” w serwisach Facebook, Twitter, YouTube, Instagram i LinkedIn, gdzie publikujemy i dzielimy się z Państwem najświeższymi treściami.

Skontaktuj się z nami.