Akademia Menadżera Floty - Motoryzacja jest kobietą.
Przed nami kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia jakim jest „Women’s Fleet. Kobiety w motoryzacji”.
Impreza w całości poświęcona kobietom w branży motoryzacyjnej. To spotkanie liderek tej branży, menadżerek różnego szczebla. Spotkanie, podczas którego kobiety mogą wymienić się doświadczeniami , poszerzyć wiedzę, nie tylko z zakresu automotive, ale również z rozwoju osobistego i biznesowego, zarządzania i kompetencji miękkich.

Organizator

Program

Prelegentki:*
Elektromobilność kobiecym okiem – Katarzyna Sobótka
Menadżerka z sercem – Tatiana Galińska
Liderka w biznesie – Maria Magdalena Gulewicz
Bezpieczeństwo i radość z jazdy – Karolina Pilarczyk
Jak osiągnąć sukces – Monika Pyrek
*kolejne potwierdzone prelegentki oraz harmonogram wydarzenia wkrótce

Wydarzenie poprowadzą

Piotr Wielgus
Gospodarz
Redaktor Naczelny "Menadżera Floty". Dziennikarz, bloger. Entuzjasta elektromobilności i wielki fan hot hatchy. Lubi spotkania z ludźmi, od których może się czegoś nauczyć. Ojciec trójki dzieci i oddany socio FC Barcelony.
Mariusz Korpoliński
Prowadzący
Zarobiony po uszy konferansjer. Wciąż gotowy do działania na nowych frontach! Dziennikarz, aktor, prezenter telewizyjny, wykładowca, radny, spiker, lektor, trener.
Dagmara Kowalska
Prowadząca
181 cm wzrostu, tyle samo uśmiechu i pozytywnej energii składa się na radiowca z silnym uzależnieniem od fal eteru. Niepoprawna optymistka, nigdy się nie poddaje, gości opornych na media rozbraja cierpliwością. Pasjonatka motoryzacji, prezenterka, blogerka, influencerka.

Prelegenci

Tatiana Galińska
Mentor, coach, trener.
Szkoli biznes z emocji. Przekonuje nas, że bycie Mądrym Szefem to proces zdobywania kolejnych kompetencji. Prowadzi podcast "Menedżer z sercem" Autorka książki "#BezKijawTyłku". Mistrzyni Linkedin by Forbes Woman Polska.
Maria Magdalena Gulewicz
Łączy przeszło 20 letnie doświadczenie biznesowe FORTUNE100 z wiedzą akademicką.
Posiada MBA oraz doktorat z zarządzania. Jest uznawana za swoją wiedzę oraz wpływ, wspierając liderki biznesu na całym świecie we wzmacnianiu ich zdolności przywódczych.
Karolina Pilarczyk
Drift podbił jej serce w 2004 r.
Na zawodach ¼ mili organizowanych przez Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego, Maciej Polody zrobił pokaz driftu i od razu wiedziała, że to jest to, co chce robić. Rok później kupiła BMW E36 328, zablokowała most i wystartowała w pierwszej w Polsce imprezie z cyklu Drifting Cup 2005. Samochody to jej pasja. Jest dowodem na to, że bez wsparcia i rodzinnych tradycji, nie posiadając wiedzy motoryzacyjnej oraz środków finansowych można realizować swoje marzenia.
Monika Pyrek
Monika Pyrek to jedna z najlepszych polskich lekkoatletek w historii tej dyscypliny specjalizująca się w skoku o tyczce.
Aż czterokrotnie udało jej się zrealizować największe marzenie każdego sportowca o udziale w Igrzyskach Olimpijskich (Sydney 2000, Ateny 2004, Pekin 2008, Londyn 2012).

"Zawsze kierowałam się tym co podpowiada mi los. Któregoś ranka obudziła się z myślą o założeniu Fundacji. Pomyślałam sobie, że teraz jest na to najbardziej odpowiednia chwila i że poprzez fundację będę miała szansę robić to co kocham w życiu najbardziej! Pokazywać ludziom piękno sportu, zarażać zdrowym trybem życia i pomagać spełniać siebie i swoje marzenia poprzez sport, tak jak mnie się to udało" - mówi.
Katarzyna Sobótka
Ekspertka e-mobility.
Menadżerka w największych koncernach. TOP25 Women on LinkedIn by Forbes Women Polska. Laureatka Energy of Women Prize Laureate by Microsoft & DISE. O elektromobilności opowiada z pasją i olbrzymią wiedzą.

Organizator

Organizator

Partner główny

https://www.alphabet.com

Motoryzacyjny
Partner główny

https://cichy-zasada.pl/
https://www.audi.pl/pl/web/pl.html
https://www.cupraofficial.pl/
https://elo.city/
https://www.mbmotors.mercedes-benz.pl/passengercars/startpage.html
https://mmcarsrental.pl/
https://www.renault.pl/
https://www.seat.pl/
https://www.shell.pl/
https://www.volkswagen.pl/pl.html
https://www.volvocars.com/pl/
https://radio357.pl/
https://fleetcompetence.com/en/home/
https://www.info-ekspert.pl/
https://www.krotoski-adwokaci.pl/
https://naladowani.tv/
https://pspa.com.pl/
https://www.pzpo.org.pl/
https://www.samar.pl/

Lokalizacja