Akademia Menadżera Floty - Motoryzacja jest kobietą.
Women’s Fleet. Kobiety w motoryzacji. To wyjątkowe wydarzenie poświęcone kobietom w branży motoryzacyjnej. Istotą tej inicjatywy jest spotkanie liderek tej branży, menadżerek różnego stopnia, by w kobiecym gronie wymieniać doświadczenia oraz poszerzać swoją wiedzę nie tylko z zakresu automotive, ale także rozwoju osobistego, zarządzania i kompetencji miękkich.

Organizator

Program

I DZIEŃ
8:30 - 9:30 Rejestracja uczestników
9:30 - 11:20 I blok wykładowy
Przywitanie gości, prezentacja Partnera Głównego:
Alphabet - „Droga do efektywnego zarządzania firmową flotą” (20 min)
Volvo Car Poland prezentacja Motoryzacyjnego Partnera Głównego (10 min)
Multiwash - "Efektywna mobilność użytkowników firmowej floty" (30 min)
Shell - "Nowoczesna telematyka jako źródło oszczędności" (25 min)
Kamil Jakacki - "Dekarbonizacja – jak zrealizować cele redukcji śladu węglowego we flocie?" (25 min)
11:20 - 11:30 Przerwa kawowa
11:30 - 13:45 II blok wykładowy
Małgorzata Miller - "Legalność monitoringu GPS w pojazdach służbowych w kontekście przyczyny zwolnienia pracownika" (60 min)
Natalia Misiaczyk - "Muzyka a styl jazdy: wpływ na bezpieczeństwo i skupienie kierowcy" (45 min)
Prezentacja samochodów do jazd testowych (30 min)
13:45 - 14:45 Lunch, zameldowanie uczestników
14:45 - 15:55 Maria Prokop - "Weź oddech i bądź panią sytuacji! Warsztaty mindfulness i trening oddechu" GR 1 / sala kominkowa
Jazdy testowe GR 2
15:55 - 16:05 Przerwa kawowa
16:05 - 17:20 Maria Prokop - "Weź oddech i bądź panią sytuacji! Warsztaty mindfulness i trening oddechu" GR 2 / sala kominkowa
Jazdy testowe GR 1
17:30 - 18:30 III blok wykładowy
Maria Magdalena Gulewicz - "Podróż przywódczyni - warsztat" (60 min) / sala kolumnowa
18:30 - 20:30 Czas wolny, basen, spa, networking
20:30 - 01:00 Kolacja, wspólny wieczór
II DZIEŃ
7:30 - 9:30 Śniadanie
9:30 - 12:00 IV blok wykładowy
Thilo von Ulmenstein - "Fleets in Europe. Trends and changes" (45 min)
Michał Baranowski, Agnieszka Nocuń - "Akcja: Migracja EV. Jak przejść na elektromobilną flotę i nie zwariować?" (30 min)
Debata (60 min)
Agnieszka Przybylska - "Elektromobilna flota na przykładzie firmy Żabka" (15 min)
12:00 - 14:00 V blok wykładowy
Alina Gwoździewicz, Maciej Martowicz - "Komunikacja biznesowa i marka osobista" (70 min)
Maria Magdalena Gulewicz - "Przywództwo kobiet, czyli jak chodzić w szpilkach po polu minowym" (50 min)
14:00 Zakończenie szkolenia, wręczenie certyfikatów, losowanie nagród, lunch

Wydarzenie poprowadzą

Piotr Wielgus
Gospodarz
Redaktor Naczelny "Menadżera Floty". Dziennikarz, bloger. Entuzjasta elektromobilności i wielki fan hot hatchy. Lubi spotkania z ludźmi, od których może się czegoś nauczyć. Ojciec trójki dzieci i oddany socio FC Barcelony.
Mariusz Korpoliński
Prowadzący
Zarobiony po uszy konferansjer. Wciąż gotowy do działania na nowych frontach! Dziennikarz, aktor, prezenter telewizyjny, wykładowca, radny, spiker, lektor, trener.
Dagmara Kowalska
Prowadząca
181 cm wzrostu, tyle samo uśmiechu i pozytywnej energii składa się na radiowca z silnym uzależnieniem od fal eteru. Niepoprawna optymistka, nigdy się nie poddaje, gości opornych na media rozbraja cierpliwością. Pasjonatka motoryzacji, prezenterka, blogerka, influencerka.

Prelegenci

Adam Kornacki
Mickiewicz polskiego dziennikarstwa motoryzacyjnego, prezenter i producent programów TV, konferansjer, wyścigowy mistrz Polski, perkusista w zespole Nitoa, kolekcjoner gitar i samochodów.
Wielki miłośnik wina i prawdziwy wirtuoz grilla. Założyciel i właściciel Motosport Media chętnie realizuje się na planie zdjęciowym jako reżyser. Tworzy też scenariusze do produkowanych przez siebie programów.
Maria Magdalena Gulewicz
Łączy przeszło 20 letnie doświadczenie biznesowe FORTUNE100 z wiedzą akademicką.
Posiada MBA oraz doktorat z zarządzania. Jest uznawana za swoją wiedzę oraz wpływ, wspierając liderki biznesu na całym świecie we wzmacnianiu ich zdolności przywódczych.
Alina Gwoździewicz
Trener Linkedin, Strateg Marek Osobistych, Fanka Motoryzacji i Dobrego Marketingu.
Wspiera odważne i dynamiczne kobiety z charakterem w skutecznej komunikacji biznesowej, opartej o ich osobiste wartości, osobowość i cele życiowe oraz profesjonalne.
Kamil Jakacki
Niekwestionowany autorytet w branży telematycznej. Ekspert z zakresu dekarbonizacji floty i metodologii redukcji śladu węglowego pojazdów w firmie.
Odpowiada za portfolio ponad 6 000 firm, dla których wraz z zespołem jest doradcą i wsparciem w zakresie optymalizacji kosztów, procesów biznesowych oraz bezpieczeństwa kierowców pojazdów służbowych.
Anna Lucińska
Swoją karierę zaczęła od modelingu, mając zaledwie 17 lat.
W poszukiwaniu nowych zawodowych wyzwań oraz kierując się życiową ambicją, odkryła swoją największą pasję – aktorstwo. Jest absolwentką prestiżowych uczelni i kursów jak: Larry Moss Acting Studio w Santa Monica, Brian Reise Acting Studio czy Ivana Chubbuck acting studio w Hollywood. Od pewnego czasu poświęca się swojej kolejnej pasji - motoryzacji.
Maciej Martowicz
#Coach Samo Zuo
Właściciel firmy doradczo - szkoleniowej Aloha Marketing.
Strateg marketingu i brandingu. Konsultant biznesowy.Ekspert digital marketingu, social media i social sellingu. Przez lata związany z branżą automotive. Pracował dla takich marek jak Renault, Dacia, BMW, VW, Skoda, SEAT, Audi, Ford. Ambasador projektsu Certyfikat Oponiarski Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego.
Małgorzata Miller
Radca prawny, ekspert w branży motoryzacyjnej.
Członek Stowarzyszenia Prawników Rynku Motoryzacyjnego. Tworzy zespół ds. obsługi branży automotive w Kancelarii M. Krotoski Adwokaci i Radcy Prawni w Poznaniu. Od 11 lat zajmuje się obsługą prawną firm dealerskich. Opracowuje dla nich liczne rozwiązania prawne, przygotowuje wzorce umowne, oraz niezbędne regulaminy. Negocjuje warunki współpracy dealerów z importerami. Stale doradza dealerom marek tj. Audi, VW, Seat, Mercedes, KIA, Peugeot. Prowadzi szereg procesów reklamacyjnych oraz postępowań sądowych i windykacyjnych. Często szkoli pracowników branży dealerskiej oraz wspiera działy kadr i HR, tworząc niezbędne regulacje prawne dostosowane do potrzeb branży.
Natalia Misiaczyk
Zwyciężczyni jubileuszowej 10. edycji Eksperta Flotowego 2022 i jednocześnie pierwsza kobieta, która zdobyła ten tytuł w historii całego wydarzenia.
Zawodowo Koordynator CRM w Remmers Polska Sp. z o.o. Z firmą związana jest od 2013 roku stanowiąc pierwszą linię wsparcia w zakresie digitalizacji procesów sprzedaży dla zespołów handlowych i kadry menadżerskiej. Administrowanie oraz nadzór nad flotą jest jej dodatkowym zadaniem. Na co dzień miłośniczka motoryzacji i pasjonatka kolarstwa mogąca pochwalić się sukcesami w amatorskich ligach MTB.
Agnieszka Nocuń
CFO Elocity z ponad 17-letnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami i doradztwie transakcyjnym.
Tajniki fuzji i przejęć spółek rożnych branż poznała m.in. podczas 10 lat pracy w PwC. Prywatnie miłośniczka brazylijskiego jiu jitsu i kolekcjonerka książek kucharskich, którą gotowanie relaksuje równie skutecznie, jak gra na pianinie.
Maria Prokop
Trenerka oddechu i nauczycielka jogi, pasjonatka zdrowego i zrównoważonego życia.
Na co dzień praktykuje w zgodzie z tradycjami jogi Iyengara, vinyasa yoga, oraz Hatha yoga. Jest pasjonatką pilates oraz yin yogi. Jej zajęcia to kogiel-mogiel tych metod. Hasło przewodnie jej zajęć to  “slowly slowly.” Największy nacisk kładzie na oddech, który jest wspólnym mianownikiem każdej formy ruchu oraz bezruchu. Nauka świadomego oddechu jest jej pasją i pragnie przekazać tę wiedzę jak najszerszemu gronu odbiorców, uświadamiając im, jaki cenny jest do dar i jak potężne narzędzie. Doskonale zna realia pracy biurowej (oraz zdalnej) i potrafi skutecznie pomagać pracownikom w zwiększeniu ich efektywności, poprzez zadbanie o zdrowie ciała i psychiki, redukcję stresu oraz poprawę koncentracji.
Agnieszka Przybylska
Z wykształcenia psycholog biznesu, także absolwentka „Zarządzania Nieruchomościami” w Wyższej Szkole Bankowej oraz „Manager motoryzacji” w Szkole Głównej Handlowej, w trakcie studia biznesowe „Management” w Ican Institute.
W firmie "Żabka" pracuje już 12 lat, od początku zajmowała się zarządzaniem flotą i administracją, od 2022 przejęła w zarządzanie także działu zakupów niehandlowych. Prywatnie żona, mama, „połykacz książek” i amator jazdy na rowerze
Thilo von Ulmenstein
Znakomity specjalista w zarządzaniu flotą, współtwórca i dyrektor zarządzający firmy Fleetcompetence Europe GmbH, która zajmuje się doradztwem, wdrażaniem strategii i zarządzaniem.
Oferuje usługi związane m.in. z polityką flotową, optymalizacją, bezpieczeństwem i ekologiczną mobilnością. Ma oddziały w Szwajcarii i Niemczech, ale działa też we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Belgii i od pewnego czasu w Polsce.
Michał Baranowski
Prezes zarządu i współzałożyciel Elocity Sp. z o.o.  - spółki, która buduje i wdraża innowacyjne rozwiązania dla elektromobilności.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Politechniki Łódzkiej. Ekspert w zakresie elektryfikacji motoryzacji - członek redakcji Menadżera Floty.

Organizator

Organizator

Partner główny

https://www.alphabet.com

Motoryzacyjny
Partner główny

https://www.volvocars.com/pl/

Partnerzy

https://www.cartrack.pl/
https://www.cupraofficial.pl/
https://duda-cars.pl/
https://electofun.pl/
https://elo.city/
https://www.fiat.pl/
https://www.flotman.pl/
https://www.hyundai.com
https://www.iveco.com/poland/pages/home-page.aspx
https://www.kia.com/pl/
https://www.krotoski.com/audi/
https://www.krotoski.com/volkswagen/
https://www.lexus-polska.pl/
https://www.mazda.pl/
https://www.mitsubishi.pl/
https://www.multiwash.pl/
https://www.nissan.pl/
https://panekcs.pl/
https://www.piaggio.com/
https://www.polenergia.pl/
https://www.renault.pl/
https://www.seat.pl/
https://www.shell.pl/
https://www.skoda-auto.pl/
https://www.szkola-auto.pl/
https://www.toyota.pl/
https://radio357.pl/
https://fleetcompetence.com/en/home/
https://fleetmobility.pl/
https://www.info-ekspert.pl/
https://www.krotoski-adwokaci.pl/
http://manageronline.pl/
https://www.motocaina.pl/
https://naladowani.tv/
https://pspa.com.pl/
https://www.pzpo.org.pl/
https://www.samar.pl/
https://skfs.pl/
http://www.leasing.org.pl/

Lokalizacja