Szkolenie Hybrydowa Flota - czy to się opłaca? skierowane jest do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, menadżerów flot oraz do osób decyzyjnych w firmach.

Bazując na doświadczeniu naszych ekspertów przybliżamy pojęcie zarządzania flotą samochodową, a przede wszystkim, na przykładzie marki Toyota, pokażemy, jak zoptymalizować koszty i wybrać najlepsze auto do firmy. Przyświeca nam hasło, że samochód hybrydowy opłaca się bardziej od samochodu z silnikiem wysokoprężnym!

Uczestnicy biorący udział w szkoleniu będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób sfinansować, eksploatować i serwisować samochód służbowy. Dodatkowo każdy z uczestników będzie miał możliwość sprawdzenia gamy aut hybrydowych marki Toyota, podczas jazd testowych realizowanych w trakcie szkolenia.

Dlaczego warto?

Biorąc udział w szkoleniu „Hybrydowa flota - czy to się opłaca?":
Organizator

Program

*program może ulec lekkim zmianom

09.00 - 09.30 Rejestracja gości
09.30 - 09.45 Powitanie
09.45 - 10.30 Dawid Dziadczyk
Toyota Motor Poland
Adam Kornacki
Technologia, czyli jak działa napęd hybrydowy?
10.30 - 11.00 Dariusz Wołoszka
Info-Ekspert
Wartości rezydualne samochodów proekologicznych
11.00 - 11.15 Przerwa kawowa
11.15 - 11.50 Mirosław Krawczyk
Toyota Motor Poland
Finanse – kilka słów o korzyściach zakupu hybryd.
12.00 - 13.00 Jazdy testowe
13.00 - 13.40 Lunch
13.45 - 14.20 Krzysztof Pletkus Doświadczenie – hybrydowa flota okiem jej właściciela.
14.20 - 14.55 Karolina Kunicka
Adam Kornacki
Poznajmy się – prezentacja gamy modeli z napędem hybrydowym.
14.45 - 15.00 Przerwa kawowa
15.00 - 16.00 Zwiedzanie obiektu, czyli Stadion Miejski od kuchni.
16.00 Jazdy testowe, networking

Szkolenie poprowadzą

Adam Kornacki
Dziennikarz motoryzacyjny
Dziennikarz motoryzacyjny, producent programów TV, prezenter, kierowca wyścigowy, prowadzący największe imprezy motoryzacyjne w Polsce, perkusista, kolekcjoner gitar, miłośnik mocnej muzyki.
Mirosław Krawczyk
Toyota Motor Poland
Doświadczony menedżer ds. rozwoju biznesu, absolwent Politechniki Śląskiej, zafascynowany Bieszczadami, z zamiłowania strzelec.
Przygodę z Toyota Motor Poland rozpoczął w 2002 roku jako Kierownik Ds. Kluczowych Klientów. Przez kolejne lata rozwijał projekty biznesowe w Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing. Posiada szczególne doświadczenie w gałęzi biznesu flotowego. Jako prezes Kaizen Fleet rozwinął firmę w strefie świadczenia usług wynajmu krótko, średnio i długoterminowego. Od 2018 na bazie swoich licznych doświadczeń podjął wyzwanie rozwoju nowych obszarów biznesowych w Toyota Motor Poland.
Dawid Dziadczyk
Toyota Motor Poland
Doświadczony menedżer, absolwent Politechniki Śląskiej, fan sportów motorowych i nowinek technicznych.
Pracę w Toyota Motor Poland rozpoczął w 2014 roku w dziale IT, gdzie był odpowiedzialny za budowę i rozwój systemu do obsługi aut flotowych. Rok później został instruktorem Akademii Toyoty i Lexusa, gdzie był odpowiedzialny za cały proces szkoleń. Od przygotowania programu szkoleń po przeprowadzenie egzaminów dla mechaników oraz doradców działów serwisu i sprzedaży, jak również szkoleń z zakresu obsługi programów flotowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w 2019 roku objął stanowisko opiekuna strefowego w dziale rozwoju sieci dealerskiej.
Krzysztof Pletkus
RS FLEET SERVICES Krzysztof Pletkus
Absolwent Politechniki Warszawskiej (rok 2009) wydział Inżynierii Produkcji.
Fleet manager z 12 letnim doświadczeniem, od 7 lat prowadzący własną Firmę RS FLEET SERVICES Krzysztof Pletkus, świadczącej usługi zarządzania flotą dla firm. Obecnie pod opieką flota 35 samochodów, Kierownik Projektu w Rentocare Polska sp z o.o., świadczący usługę wynajmu sterylnej bielizny operacyjnej dla Szpitali z 12 letnim doświadczeniem. Współwłaściciel spółki Dolna Spokoju S.A. Pierwszego warszawskiego krematorium zwierząt domowych. Od 2017 roku Czołek rady nadzorczej. „Skodziarz” z nakazu, gadżeciarz z zmiłowania, ogrodnik z obowiązku, entuzjasta podróżowania, kolarstwa górskiego i pływania.
Dariusz Wołoszka
Info-Ekspert
Kierownik działu Wartości Rezydualnych Info Ekspert
Kierownik działu Wartości Rezydualnych, analityk rynku, dziennikarz i pasjonat motoryzacji. Z firmą INFO-EKSPERT związany od 2001 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami flotowymi, analizę wartości rezydualnych samochodów nowych i używanych na polskim rynku oraz rozwój narzędzi do ich prognozowania.

Organizator

Organizator

Partnerzy

*lista partnerów jest otwarta

PARTNER MERYTORYCZNO-MEDIALNY
http://www.info-ekspert.pl/
PARTNER MERYTORYCZNY
http://pressauto.pl/
PARTNER MEDIALNY
https://businessjournal.pl/

Lokalizacja

Stadion Wrocław
Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław