Szkolenie Hybryda, to się opłaca skierowane jest do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, menadżerów flot oraz do osób decyzyjnych w firmach.

Bazując na doświadczeniu naszych ekspertów przybliżamy pojęcie zarządzania flotą samochodową, a przede wszystkim, na przykładzie marki Toyota, pokażemy, jak zoptymalizować koszty i wybrać najlepsze auto do firmy. Przyświeca nam hasło, że samochód hybrydowy opłaca się bardziej od samochodu z silnikiem wysokoprężnym!

Uczestnicy biorący udział w szkoleniu będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób sfinansować, eksploatować i serwisować samochód służbowy. Dodatkowo każdy z uczestników będzie miał możliwość sprawdzenia gamy aut hybrydowych marki Toyota, podczas jazd testowych realizowanych w trakcie szkolenia.

Organizator

Program

09.00 - 09.30 Rejestracja gości
09.30 - 09.45 Powitanie
09.45 - 10.30 Dawid Dziadczyk
Toyota Motor Poland
Adam Kornacki
Technologia, czyli jak działa napęd hybrydowy?
10.30 - 11.10 Dariusz Wołoszka
Info-Ekspert
Wartości rezydualne samochodów proekologicznych
11.10 - 11.25 Przerwa kawowa
11.25 - 12.05 Karolina Kunicka
Adam Kornacki
Poznajmy się – prezentacja gamy modeli z napędem hybrydowym.
12.05 - 13.05 Jazdy testowe
13.05 - 13.45 Lunch
13.45 - 14.30 Doświadczenie – hybrydowa flota okiem jej właściciela.
14.30 - 14.40 Przerwa kawowa
14.40 - 15.10 Mirosław Krawczyk
Toyota Motor Poland
Finanse – kilka słów o korzyściach zakupu hybryd.
15.10 - 16.10 Zwiedzanie obiektu, czyli Stadion Miejski od kuchni.
16.10 - 16.30 Rozdanie certyfikatów, losowanie nagród, zakończenie szkolenia
16.30 Jazdy testowe, networking

Szkolenie poprowadzą

Adam Kornacki
Dziennikarz motoryzacyjny
Dziennikarz motoryzacyjny, producent programów TV, prezenter, kierowca wyścigowy, prowadzący największe imprezy motoryzacyjne w Polsce, perkusista, kolekcjoner gitar, miłośnik mocnej muzyki.
Mirosław Krawczyk
Toyota Motor Poland
Doświadczony menedżer ds. rozwoju biznesu, absolwent Politechniki Śląskiej, zafascynowany Bieszczadami, z zamiłowania strzelec.
Przygodę z Toyota Motor Poland rozpoczął w 2002 roku jako Kierownik Ds. Kluczowych Klientów. Przez kolejne lata rozwijał projekty biznesowe w Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing. Posiada szczególne doświadczenie w gałęzi biznesu flotowego. Jako prezes Kaizen Fleet rozwinął firmę w strefie świadczenia usług wynajmu krótko, średnio i długoterminowego. Od 2018 na bazie swoich licznych doświadczeń podjął wyzwanie rozwoju nowych obszarów biznesowych w Toyota Motor Poland.
Dawid Dziadczyk
Toyota Motor Poland
Doświadczony menedżer, absolwent Politechniki Śląskiej, fan sportów motorowych i nowinek technicznych.
Pracę w Toyota Motor Poland rozpoczął w 2014 roku w dziale IT, gdzie był odpowiedzialny za budowę i rozwój systemu do obsługi aut flotowych. Rok później został instruktorem Akademii Toyoty i Lexusa, gdzie był odpowiedzialny za cały proces szkoleń. Od przygotowania programu szkoleń po przeprowadzenie egzaminów dla mechaników oraz doradców działów serwisu i sprzedaży, jak również szkoleń z zakresu obsługi programów flotowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w 2019 roku objął stanowisko opiekuna strefowego w dziale rozwoju sieci dealerskiej.
Krzysztof Pletkus
RS FLEET SERVICES Krzysztof Pletkus
Absolwent Politechniki Warszawskiej (rok 2009) wydział Inżynierii Produkcji.
Fleet manager z 12 letnim doświadczeniem, od 7 lat prowadzący własną Firmę RS FLEET SERVICES Krzysztof Pletkus, świadczącej usługi zarządzania flotą dla firm. Obecnie pod opieką flota 35 samochodów, Kierownik Projektu w Rentocare Polska sp z o.o., świadczący usługę wynajmu sterylnej bielizny operacyjnej dla Szpitali z 12 letnim doświadczeniem. Współwłaściciel spółki Dolna Spokoju S.A. Pierwszego warszawskiego krematorium zwierząt domowych. Od 2017 roku Czołek rady nadzorczej. „Skodziarz” z nakazu, gadżeciarz z zmiłowania, ogrodnik z obowiązku, entuzjasta podróżowania, kolarstwa górskiego i pływania.
Dariusz Wołoszka
Info-Ekspert
Kierownik działu Wartości Rezydualnych Info Ekspert
Kierownik działu Wartości Rezydualnych, analityk rynku, dziennikarz i pasjonat motoryzacji. Z firmą INFO-EKSPERT związany od 2001 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami flotowymi, analizę wartości rezydualnych samochodów nowych i używanych na polskim rynku oraz rozwój narzędzi do ich prognozowania.

Organizator

Organizator

Partner szkolenia

http://www.toyotadobrygowski.pl/

Partnerzy

http://www.info-ekspert.pl/

Lokalizacja

Stadion Wrocław, Aleja Śląska 1 Wrocław