Konferencja E-Mobility

9 października 2019 r., w trakcie Dnia Biznesowego IV Targów EkoFlota

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań, Pawilon nr 11 Iglica

Organizatorzy

Cena udziału w szkoleniu

  • 599 zł
    • dla osób, które zarejestrują się do 10 września 2019

  • 990 zł
    • dla osób, które zarejestrują się między 10 września a 10 października 2019

Program konferencji

08.30-10.00

Jak skutecznie wdrożyć elektromobilność do parku samochodowego?

WYKŁAD POPROWADZI

Thilo von Ulmenstein

Managing Partner fleetcompetence Group

Prawnik Thilo von Ulmenstein jest partnerem zarządzającym Fleetcompetence Group od 2012 r. Od 20 lat pracuje w dziedzinie zarządzania flotą i mobilnością. Przed przeprowadzką do Szwajcarii był prezesem głównego dostawcy usług zarządzania flotą w Niemczech. Jednocześnie brał udział w budowaniu międzynarodowego sojuszu europejskich firm zarządzających flotą, którymi kierował jako prezes. Przed dołączeniem do tej branży Thilo von Ulmenstein pracował w Komisji Europejskiej jako krajowy ekspert w dziedzinie energii i transportu. Thilo von Ulmenstein jest dyrektorem i wykładowcą certyfikowanego przez uniwersytet kursu „zarządzanie flotą i mobilnością” we współpracy z University of Applied Sciences St Gallen.

10.00-10.10 Przerwa kawowa

Inteligentna mobilność

10.10-11.40

11.40-11.50 Przerwa kawowa

11.50-13.20

Infrastruktura, regulacje prawne i projekty ustaw

WYKŁAD POPROWADZI

Jan Sakławski

Radca prawny, partner i jeden z założycieli kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy

Jest doświadczonym doradcą dla klientów z branży energetycznej oraz przemysłowej. Wspiera przedsiębiorców w sprawach dotyczących projektów infrastrukturalnych zarówno w aspektach inwestycyjnych, jak i operacyjnych. Konsultuje procesy zwiększania efektywności energetycznej zakładów, w tym uzyskiwania świadectw efektywności energetycznej. Posiada bogate doświadczenie procesowe, które zdobył  reprezentując klientów w wielomilionowych sporach korporacyjnych,  infrastrukturalnych, związanych z energetyką oraz dotyczących funduszy unijnych, a także w postępowaniach przed organem regulacyjnym (URE, UTK). W obszarze zainteresowań zawodowych Jana Sakławskiego znajdują się elektromobilność oraz odnawialne źródła energii. Doradza przy jednym z największych w Polsce projektów budowy infrastruktury tankowania paliw alternatywnych.

13.20-14.00 Lunch

Czeka nas ewolucja czy rewolucja w zarządzaniu flotą?

14.00-15.00

WYKŁAD POPROWADZI

Daniel Węgrzynek

EV Fleet Sp. z o.o.

Doświadczony Manager z udokumentowaną historią pracy w branży motoryzacyjnej. Specjalista w negocjacjach, zarządzaniu, obsłudze klienta, sprzedaży i rozwoju biznesu. Obecnie przedsiębiorca i inwestor.

15.00-15.10 Przerwa kawowa

15.10-16.00

Hybryda, prąd, wodór, a może LPG i CNG?

Floty przyszłości – prelekcje produktowe

16.00-17.00

Pozostali prelegenci

Aleksander Rzepecki

Electric Vehicles Implementation Manager Central Europe

Jest odpowiedzialny za rozwój oferty i organizacji sprzedaży Mercedes-Benz w obszarze samochodów elektrycznych (szczególnie za wprowadzenie na rynek nowej marki Mercedes-EQ) w Polsce, Austrii i Czechach. Związany z firmą od 2011 roku, do kwietnia 2018 pełnił funkcję Managera ds. Public Relations. Absolwent prawa na Uniwersytecie Warszawskim i stosunków międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej. Student programu Canadian Executive MBA. W 2016 roku wyróżniony prestiżową nagrodą Dyrektor Marketingu Roku w kategorii „Wyjątkowa skuteczność B2B”.

Witold Chmrzyński

radca prawny/wspólnik zarządzający w Cieślikowski, Chmarzyński kancelaria adwokacko- -radcowska sp.j.

Specjalizuje się m.in. w obsłudze spółek, procesów inwestycyjnych, transakcji fuzji i przejęć, a także posiada bogate doświadczenie we wszelkich aspektach prawnych związanych z nieruchomościami. Jest autorem licznych publikacji z dziedziny nieruchomości oraz spółek, w tym m.in. współautorem monografii Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach. Jego pasją (prywatną jak i zawodową) jest elektromobilność – jest ekspertem prawnym śledzącym zmieniające się prawo w tej branży, prelegentem na licznych konferencjach wypowiadającym się na temat uwarunkowań prawnych óżnych aspektów elektromobilności. W ostatnim czasie brał udział m.in. w Electric vehicle and Infrastructure Meeting, (Warszawa 2016, Kijów 2017, E-mobility – wyzwania dla energetyki, samorządu, transportu (Kraków, czerwiec 2017), Cleantech Revolution Tour (Berlin, Wrocław, lipiec 2017).

Jacek Fior

właściciel Quest Corporate Language Solutions, redaktor cleantechnica.pl

Jacek Fior to specjalista od czystej energii i samochodów elektrycznych. Aktywnie zajmuje się promowaniem rozwiązań z zakresu e-mobilności. Autor wielu publikacji na temat ekologii oraz prelegent licznych europejskich konferencji.

Adam Hłond

Doświadczony przedsiębiorca oraz menadżer, specjalista ds. wdrożeń systemów zarządzania jakością

Jako jeden z pierwszych przedsiębiorców wprowadził do Polski metodę ozonowego oczyszczania powietrza. Zwolennik elektryfikacji motoryzacji i specjalista od fotowoltaiki. Pasjonat nowych technologii, tenisa ziemnego oraz kuchni włoskiej.

Rafał Czyżewski

Prezes Greenway Infrastructure Poland

W latach 2011-2015 był prezesem Energa-Operator, operatora sieci energetycznych należącego do Energi. Doradzał Greenway od momentu jej wejścia na polski rynek w 2016 roku.

Dariusz Wołoszka

Kierownik działu Wartości Rezydualnych Info Ekspert

Kierownik działu Wartości Rezydualnych, analityk rynku, dziennikarz i pasjonat motoryzacji. Z firmą INFO-EKSPERT związany od 2001 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami flotowymi, analizę wartości rezydualnych samochodów nowych i używanych na polskim rynku oraz rozwój narzędzi do ich prognozowania.

Formularz rejestracyjny


Dane pierwszego uczestnika

Dane firmy
Administratorem danych osobowych jest Menadżer Floty Sp. z o.o. z siedzibą w Sopoce (81-730) przy ul. Bitwy pod Płowcami 35. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r., dalej RODO w celu obsługi i realizacji zamówienia. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego. Dane będą przechowywane do momentu odwołania zgody. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

* Pola wymagane


WARUNKI UCZESTNICTWA :

1. Organizatorem szkolenia jest wydawca miesięcznika „Menadżer Floty” www.menadzerfloty.pl: Menadżer Floty Sp. z o.o., ul. Bitwy pod Płowcami 35, 81-730 Sopot, NIP: 8992736144, REGON: 021852540, tel. 71 780 66 65, fax. 71 758 54 05

2. Szkolenie odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Pawilon 11 "Iglica" ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań.

3. Cena udziału w szkoleniu wynosi:
599 zł netto – dla osób, które zarejestrują się do 10 września 2019,
990 zł netto – dla osób, które zarejestrują się między 10 września a 10 października 2019.

4. Potwierdzenie wpisania na listę uczestników Konferencji następuje w ciągu 2 dni od momentu otrzymania zgłoszenia i wysyłane jest na adres email Zgłaszającego. Organizator zastrzega prawo odmowy uczestnictwa Zgłaszającemu bez podawania przyczyny.

5. Wraz z potwierdzeniem wpisania na listę uczestników, Organizator wystawi i prześle Zgłaszającemu fakturę VAT. Płatność musi zostać uregulowana przed szkoleniem.

6. Anulowanie potwierdzonego uczestnictwa w szkoleniu jest możliwe tylko poprzez złożenie pisemnej rezygnacji z udziału, przesłanej e-mailem na adres patrycja.tomialowicz@menadzerfloty.pl, nie później niż do 4 października 2019 roku.

7. Zgłaszający ma prawo zgłoszenia do Organizatora nowego uczestnika, zastępującego osobę, która nie może wziąć udziału w szkoleniu, bez dodatkowych kosztów.

8. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od Organizatora oraz wprowadzania ewentualnych zmian w programie szkolenia. W przypadku odwołania szkolenia Uczestnikom nie przysługuje prawo do odszkodowań i roszczeń.

9. W przypadku uczestnictwa Wystawcy w konferencji poziom rabatów ustalany jest indywidualnie.