III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczną się za:

tygodni
-2
-7
dni
0
-2
godzin
0
-9
minut
-4
-5
sekund
-5
0

III Międzynarodowe Targi EkoFlota już za nami!

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność były wydarzaniem unikatowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Tym razem odbyły się nie w październiku, a w dniach 15 – 16 czerwca w Centrum Targowo-Kongresowym (dawniej MT Polska) w Warszawie.

Targi zostały podzielone na przeznaczony dla profesjonalistów Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca) oraz Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca), na którym pojawili się wszyscy zainteresowani „zieloną” tematyką.

Dwie poprzednie edycje wydarzenia okazały się sukcesem. II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność, które odbyły się w dniach 6-7 października 2017 r. w Warszawie, odwiedziło ponad 5000 osób oraz ponad 100 przedstawicieli mediów. Jedną z głównych atrakcji była polska premiera Jaguara I-PACE w wersji koncepcyjnej.

INNOWACJE

Kto się nie rozwija, ten się cofa – ta klasyczna maksyma chyba nigdy nie była bardziej aktualna niż  obecnie, w okresie szybkiego rozwoju technologii. III Międzynarodowe Targi EkoFlota mają pomóc firmom w dopasowaniu się do ciągle zmieniającej się rzeczywistości biznesowej i rosnących wymagań klientów. Zaprezentujemy nie tylko nowoczesne samochody, ale także wiele innowacyjnych rozwiązań usprawniających zarządzanie i przynoszących oszczędności.

EKOLOGIA

Ekologia nie jest już tylko modnym hasłem, ale kierunkiem rozwoju współczesnej cywilizacji. III Międzynarodowe Targi EkoFlota mają na celu przedstawienie, na jak wiele dziedzin życia zawodowego i prywatnego mają wpływ działania związane z ochroną środowiska. Ekologiczny park samochodowy i odpowiednia polityka flotowa mogą być początkiem wprowadzania zmian. III Międzynarodowe Targi EkoFlota zademonstrują, jak prowadzić działalność, aby była ona bardziej „zielona” oraz wydajniejsza.

MOBILNOŚĆ

III Międzynarodowe Targi EkoFlota będą obfitować w premiery samochodów hybrydowych, hybrydowych typu plug-in, elektrycznych oraz oszczędnych modeli spalinowych. Możliwość przetestowania pojazdów ukaże Państwu korzyści wynikające z włączenia ich do floty. III Międzynarodowe Targi EkoFlota pokażą, że mobilność to również car sharing, rowery i skutery elektryczne oraz łączenie różnych środków komunikacji w podróżach służbowych.

Dzień Biznesowy

Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca 2018 r.) to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami ekologicznych samochodów, które zostaną użyczone Państwu do testów. Pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiednich narzędzi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązań, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności . Dzień Biznesowy jest przeznaczony dla profesjonalistów. Dzięki networkingowi będą mogli Państwo nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami z gronem innych specjalistów.

Rejestracja on-line na Dzień Biznesowy III Międzynarodowych Targów EkoFlota (piątek, 15 czerwca 2018 r.) jest bezpłatna!

Zarejestruj się bezpłatnie

Dzień Biznesowy – Konferencja E-Mobility

Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport odbędzie się w trakcie Dnia Biznesowego. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie Konferencji zdobędą Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Prelegenci podpowiedzą Państwu, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Pochylimy się także nad samorządami oraz działaniami miast w kwestii nowoczesnej mobilności.

Zapraszamy do rejestracji!

Zobacz program i zarejestruj się

Dzień Otwarty

Kolejny raz w trakcie Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność odbędzie się Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią i szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu do odwiedzenia Centrum Targowo-Kongresowego. Będą mogli Państwo m.in. przetestować szeroką gamę aut hybrydowych i elektrycznych. Zapraszamy całe rodziny. Samochody zostaną wyposażone w foteliki i podkładki dla dzieci, a o atrakcje dla najmłodszych zatroszczą się profesjonalni animatorzy.

Atrakcje Dnia Otwartego to m.in.:

TURNIEJ EKODRIFT
Naucz się driftować i weź udział w zawodach. Wystarczy prawo jazdy kat. B!

ZWIERZAK ZA KIEROWNICĄ
Nauka przez zabawę. Beata Bublewicz zaprasza dzieci do gry edukacyjnej o bezpieczeństwie.

KRAINA DZIECI
To, co uwielbiają najmłodsi: malowanie twarzy, zwierzaki z baloników, dmuchany zamek, kącik z kolorowankami.

WARSZTATY EKO EKO EKOlogiczne z EKOLANDIA.EDU
Tworzenie ekologicznych, odblaskowych toreb, gry ekologiczne, chodząca maskotka EKOFLOTKA, niespodzianki i gadżety dla uczestników!

FOOD TRUCKI

Strefa Wystawcy

III Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność to dla Państwa unikalna okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług związanych z rynkiem pojazdów ekologicznych, zarządzaniem flotą oraz szeroko rozumianą branżą e-mobility. To również biznesowe wydarzenie dające możliwość wymiany opinii oraz nawiązania kontaktów handlowych z menadżerami flot, przedstawicielami sektora MŚP, a także dyrektorami finansowymi, operacyjnymi i administracyjnymi dużych spółek. Organizowany po raz pierwszy Dzień Otwarty pozwoli Państwu również na dotarcie do klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu.

Przejdź do Strefy Wystawcy

Aktualności

Przeczytaj opinie uczestników Targów ekoflota

Organizator

Główny Patronat Honorowy

Wystawcy

Patronat honorowy

Patronat merytoryczny

Patronat medialny

Partner techniczny

Kontakt do organizatora targów

Patrycja Tomiałowicz
tel. +48 508 106 678

Lokalizacja

CENTRUM TARGOWO-KONGRESOWE SP. Z O.O.
MARSA 56C
04-242 WARSZAWA
WWW.CENTRUMMTPOLSKA.PL

PARKING

Na terenie Centrum Targowo Kongresowego znajduje się odpłatny parking podziemny i naziemny, dostępny dla Wystawców, jak i Uczestników Targów.

Opłatę za parking uiszcza się tylko i wyłącznie w kasie parkingowej znajdującej się w holu głównym  Centrum przed wyjazdem.
Nie ma możliwości dokonania płatności za parking bezpośrednio przy wyjeździe przy bramkach parkingowych .

Wystawcy mogą zakupić na czas targów – karnet parkingowy dla samochodu osobowego:

  • przed targami w biurze technicznym  – Edyta Matuszewska 22 529 39 45
  • na miejscu/w  trakcie trwania targów –  w kasie parkingowej zlokalizowanej w holu głównym Centrum Targowego

Cena za pierwszą godzinę postoju wynosi 5 zł brutto.

Cena karnetu 1-dniowego  – 30  zł netto.

Cena karnetu 2-dniowego – 54 zł netto.