III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczną się za:

tygodni
-7
0
dni
0
-4
godzin
0
-6
minut
-4
-7
sekund
-5
-7

POZOSTAŁO DO IV TARGÓW EKOFLOTA

IV Targi EkoFlota przed nami!

IV edycja Targów Eko Flota odbędzie się w dniach 9-11 października w Poznaniu we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Uroczyste otwarcie targów EkoFlota będzie miało miejsce 9 października. Będzie to także dzień prasowy, na który zapraszamy dziennikarzy. Tego dnia również odbędzie się konferencja E-Mobility, z udziałem znamienitych gości z Polski i zagranicy. Niezmiennie wręczymy także nagrody targów EkoFlota.

Podczas trzech dni trwania imprezy podziwiać będzie można nie tylko wystawę statyczną, ale także skorzystać z jazd testowych w Miasteczku Motoryzacyjnym.

Wstęp na targi jest bezpłatny dla zarejestrowanych gości. Rejestracja ruszy wkrótce. Już teraz trwa sprzedaż powierzchni wystawienniczych.

 

 

DZIEŃ I – 9. X

Otwarcie targów i konferencja E-Mobility

Konferencja E-Mobility: Alternatywne floty przyszłości odbędzie się w trakcie pierwszego dnia trwania targów. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie Konferencji zdobędą Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Prelegenci podpowiedzą Państwu, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Pochylimy się także nad samorządami oraz działaniami miast w kwestii nowoczesnej mobilności.

Zapraszamy do rejestracji!

Zarejestruj się | Konferencja E-MOBILITY

DZIEŃ II – 10. X

Konferencje prasowe na stoiskach wystawców i premiery targowe

Targi Eko Flota to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami ekologicznych samochodów, które zostaną użyczone Państwu do testów. Pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiednich narzędzi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązań, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności . Dzięki networkingowi będą mogli Państwo nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami z gronem innych specjalistów.

Rejestracja on-line na IV Targi EkoFlota jest bezpłatna!

Zarejestruj się bezpłatnie

DZIEŃ III – 11. X

Dzień otwarty

Strefa wystawcy

IV Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota: Motoryzacja Przyszłości to dla Państwa unikalna okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług związanych z rynkiem pojazdów ekologicznych, zarządzaniem flotą oraz szeroko rozumianą branżą e-mobility. To również biznesowe wydarzenie dające możliwość wymiany opinii oraz nawiązania kontaktów handlowych z menadżerami flot, przedstawicielami sektora MŚP, a także dyrektorami finansowymi, operacyjnymi i administracyjnymi dużych spółek. Zapraszamy do kontaktu.

Przejdź do strefy wystawcy

Przeczytaj opinie uczestników Targów ekoflota

Organizator

Wystawcy

Patronat honorowy

Partner merytoryczny

Partner medialny

Partner strategiczny

Partner techniczny

Kontakt do organizatora targów

Patrycja Tomiałowicz
tel. +48 508 106 678

Lokalizacja

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE
HALA NR 6
GŁOGOWSKA 14
60-734 POZNAŃ
www.mtp.pl

PARKING

Na terenie Centrum Targowo Kongresowego znajduje się odpłatny parking podziemny i naziemny, dostępny dla Wystawców, jak i Uczestników Targów.

Opłatę za parking uiszcza się tylko i wyłącznie w kasie parkingowej znajdującej się w holu głównym  Centrum przed wyjazdem.
Nie ma możliwości dokonania płatności za parking bezpośrednio przy wyjeździe przy bramkach parkingowych .

Wystawcy mogą zakupić na czas targów – karnet parkingowy dla samochodu osobowego:

  • przed targami w biurze technicznym  – Edyta Matuszewska 22 529 39 45
  • na miejscu/w  trakcie trwania targów –  w kasie parkingowej zlokalizowanej w holu głównym Centrum Targowego

Cena za pierwszą godzinę postoju wynosi 5 zł brutto.

Cena karnetu 1-dniowego  – 30  zł netto.

Cena karnetu 2-dniowego – 54 zł netto.