III Międzynarodowe Targi EkoFlota rozpoczną się za:

tygodni
-3
-6
dni
0
-5
godzin
0
-9
minut
-3
-5
sekund
-3
-9

IV Międzynarodowe Targi EkoFlota przed nami!

IV edycja Targów Eko Flota odbędzie się w dniach 9-11 października w Poznaniu we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Uroczyste otwarcie targów EkoFlota będzie miało miejsce 9 października. Będzie to także dzień prasowy, na który zapraszamy dziennikarzy. Tego dnia również odbędzie się konferencja E-Mobility, z udziałem znamienitych gości z Polski i zagranicy. Niezmiennie wręczymy także nagrody targów EkoFlota.

Podczas trzech dni trwania imprezy podziwiać będzie można nie tylko wystawę statyczną, ale także skorzystać z jazd testowych w Miasteczku Motoryzacyjnym.

Wstęp na targi jest bezpłatny dla zarejestrowanych gości. Rejestracja ruszy wkrótce. Już teraz trwa sprzedaż powierzchni wystawienniczych.

 

 

Dzień Biznesowy

Dzień Biznesowy to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami ekologicznych samochodów, które zostaną użyczone Państwu do testów. Pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiednich narzędzi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązań, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności . Dzień Biznesowy jest przeznaczony dla profesjonalistów. Dzięki networkingowi będą mogli Państwo nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami z gronem innych specjalistów.

Rejestracja on-line na Dzień Biznesowy IV Międzynarodowych Targów EkoFlota jest bezpłatna!

Dzień Biznesowy – Konferencja E-Mobility

Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport odbędzie się w trakcie Dnia Biznesowego. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie Konferencji zdobędą Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Prelegenci podpowiedzą Państwu, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Pochylimy się także nad samorządami oraz działaniami miast w kwestii nowoczesnej mobilności.

Zapraszamy do rejestracji!

Strefa Wystawcy

IV Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota: Motoryzacja Przyszłości to dla Państwa unikalna okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług związanych z rynkiem pojazdów ekologicznych, zarządzaniem flotą oraz szeroko rozumianą branżą e-mobility. To również biznesowe wydarzenie dające możliwość wymiany opinii oraz nawiązania kontaktów handlowych z menadżerami flot, przedstawicielami sektora MŚP, a także dyrektorami finansowymi, operacyjnymi i administracyjnymi dużych spółek. Zapraszamy do kontaktu.

Aktualności

Przeczytaj opinie uczestników Targów ekoflota

Organizator

Patroni, Wystawcy i Partnerzy
III Międzynarodowych Targów Eko Flota

Wystawcy

Patronat honorowy

Patronat merytoryczny

Patronat medialny

Partner techniczny

Kontakt do organizatora targów

Patrycja Tomiałowicz
tel. +48 508 106 678

Lokalizacja

MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE
HALA NR 6
GŁOGOWSKA 14
60-734 POZNAŃ
www.mtp.pl

PARKING

Na terenie Centrum Targowo Kongresowego znajduje się odpłatny parking podziemny i naziemny, dostępny dla Wystawców, jak i Uczestników Targów.

Opłatę za parking uiszcza się tylko i wyłącznie w kasie parkingowej znajdującej się w holu głównym  Centrum przed wyjazdem.
Nie ma możliwości dokonania płatności za parking bezpośrednio przy wyjeździe przy bramkach parkingowych .

Wystawcy mogą zakupić na czas targów – karnet parkingowy dla samochodu osobowego:

  • przed targami w biurze technicznym  – Edyta Matuszewska 22 529 39 45
  • na miejscu/w  trakcie trwania targów –  w kasie parkingowej zlokalizowanej w holu głównym Centrum Targowego

Cena za pierwszą godzinę postoju wynosi 5 zł brutto.

Cena karnetu 1-dniowego  – 30  zł netto.

Cena karnetu 2-dniowego – 54 zł netto.