II Międzynarodowe Targi Ekoflota zakończone!

tygodni
-1
-1
dni
0
-1
godzin
0
-3
minut
-2
-1
sekund
-1
-6

II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność będą wydarzaniem unikatowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W premierowej edycji wydarzenia, które odbyło się 20 października 2016 r., wzięło udział blisko 50 wystawców, z których ofertą zapoznało się ponad 1500 zwiedzających. Współorganizatorem targów jest magazyn Menadżer Floty, skierowany do menadżerów odpowiedzialnych za zarządzanie flotą samochodową oraz pracowników firm logistycznych.

Naszym celem jest jak najszersza promocja rozwiązań związanych z najnowszymi technologiami, ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Z tego powodu tegoroczna edycja targów będzie wydarzeniem dwudniowym. Pierwszego dnia impreza będzie miała charakter B2B. Drugi dzień będzie otwarty dla wszystkich chętnych, dla których przygotujemy dodatkowe atrakcje, pokazujące, jak być eko na co dzień.

Program Targów

Prowadzący: Adam Kornacki

Godzina Wydarzenie
8:30 (cały dzień) Rozpoczęcie rejestracji uczestników
09:00 Rozpoczęcie Dnia Biznesowego II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność
09:00 Rozpoczęcie Konferencji E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport
(1. piętro Centrum Targowo-Kongresowego)
09:30 Otwarcie Miasteczka Jazd Testowych
13:00 Polska premiera modelu Jaguar I-PACE
16:00 Zakończenie Konferencji E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport
16:20 Zamknięcie Miasteczka Jazd Testowych
16:30 Wręczenie nagród plebiscytu II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność
17:00 Zakończenie Dnia Biznesowego II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność
Atrakcje całodniowe Dnia Biznesowego (9:00-17:00)
Strefa Ekodrift (na zewnątrz Centrum Targowo-Kongresowego)
Strefa Food Trucków (na zewnątrz Centrum Targowo-Kongresowego)
Strefa Chill do rozmów kuluarowych dla Wystawców i Zwiedzających

Prowadzący: Rafał Jemielita

Godzina Wydarzenie
9:00 (cały dzień) Rozpoczęcie Dnia Otwartego II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność
10:00 Wręczenie kluczyków do Nissana e-NV200 dla zwycięzcy plebiscytu Kickstera MotoznaFcy i Targów EkoFlota
17:00 Zakończenie Dnia Otwartego II Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność
Atrakcje całodniowe Dnia Biznesowego (9:00-17:00)
Kickster MotoznaFca (stoisko 24a)
Przejazdy autem elektrycznym z Wicemistrzem Polski w rajdach Jakubem ‘Colinem’ Brzezińskim
Strefa Ekodrift (na zewnątrz Centrum Targowo-Kongresowego)
Strefa Food Trucków (na zewnątrz Centrum Targowo-Kongresowego)
Strefa Dziecioland: malowanie twarzy, zwierzaki z baloników, dmuchany zamek i kącik z kolorowankami
Strefa energorowerów: tor Formuły 1 napędzany siłą mięśni
Gra edukacyjna „Zwierzak za kierownicą” z udziałem Beaty Bublewicz, prezes Fundacji im. Mariana Bublewicza

INNOWACJE

Kto się nie rozwija, ten się cofa – ta klasyczna maksyma chyba nigdy nie była bardziej aktualna niż  obecnie, w okresie szybkiego rozwoju technologii. II Międzynarodowe Targi EkoFlota mają pomóc firmom w dopasowaniu się do ciągle zmieniającej się rzeczywistości biznesowej i rosnących wymagań klientów. Zaprezentujemy nie tylko nowoczesne samochody, ale także wiele innowacyjnych rozwiązań usprawniających zarządzanie i przynoszących oszczędności.

EKOLOGIA

Ekologia nie jest już tylko modnym hasłem, ale kierunkiem rozwoju współczesnej cywilizacji. II Międzynarodowe Targi EkoFlota mają na celu przedstawienie, na jak wiele dziedzin życia zawodowego i prywatnego mają wpływ działania związane z ochroną środowiska. Ekologiczny park samochodowy i odpowiednia polityka flotowa mogą być początkiem wprowadzania zmian. II Międzynarodowe Targi EkoFlota zademonstrują, jak prowadzić działalność, aby była ona bardziej „zielona” oraz wydajniejsza.

MOBILNOŚĆ

II Międzynarodowe Targi EkoFlota będą obfitować w premiery samochodów hybrydowych, hybrydowych typu plug-in, elektrycznych oraz oszczędnych modeli spalinowych. Możliwość przetestowania pojazdów ukaże Państwu korzyści wynikające z włączenia ich do floty. II Międzynarodowe Targi EkoFlota pokażą, że mobilność to również car sharing, rowery i skutery elektryczne oraz łączenie różnych środków komunikacji w podróżach służbowych.

Dzień Biznesowy

Dzień Biznesowy (piątek 6 października) to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami ekologicznych samochodów, które zostaną użyczone Państwu do testów. Pomożemy Państwu w znalezieniu odpowiednich narzędzi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązań, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności . Dzień Biznesowy jest przeznaczony dla profesjonalistów. Dzięki networkingowi będą mogli Państwo nawiązać nowe relacje i wymienić się doświadczeniami z gronem innych specjalistów. Dzień Biznesowy poprowadzi Adam Kornacki. Rejestracja upoważniająca do wstępu jest bezpłatna.

Uprzejmie informujemy, że rejestracja on-line na Dzień Biznesowy II Międzynarodowych Targów EkoFlota (piątek, 6 października) została zakończona. Jeśli chcą Państwo wziąć udział w Dniu Biznesowym, prosimy o rejestrację na miejscu, w recepcji Centrum Targowo-Kongresowego.

Dzień Biznesowy – Konferencja E-Mobility

Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport odbędzie się w trakcie Dnia Biznesowego. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Głównym tematem będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie Konferencji zdobędą Państwo odpowiedzi na pytania dotyczące przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a przy tym opłacalny. Prelegenci podpowiedzą Państwu, jak włączyć do floty auta ekologiczne i zdobyć fundusze na stację do ładowania. Pochylimy się także nad samorządami oraz działaniami miast w kwestii nowoczesnej mobilności.

Uprzejmie informujemy, że rejestracja na Konferencję E-Mobility została zakończona. Konferencja odbędzie się w Dniu Biznesowym II Międzynarodowych Targów EkoFlota (piątek, 6 października) na 1. piętrze Centrum Targowo-Kongresowego w godz. 9:00-16:00. Prosimy o odbiór opasek upoważniających do wejścia na Konferencję w recepcji (od godz. 8:30).

Dzień Otwarty

Dzień Otwarty (sobota, 7 października) to nowość tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią i szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu do odwiedzenia Centrum Targowo-Kongresowego. Będą mogli Państwo m.in. przetestować szeroką gamę aut hybrydowych i elektrycznych. Zapraszamy całe rodziny. Samochody zostaną wyposażone w foteliki i podkładki dla dzieci, a o atrakcje dla najmłodszych zatroszczą się profesjonalni animatorzy. W trakcie Dnia Otwartego zaprezentowane zostaną produkty związane z „zielonym” stylem życia. Na miejscu do dyspozycji uczestników będą food trucki. Gośćmi specjalnymi będą znani YouTuberzy motoryzacyjni, w tym Kickster. Beata Bublewicz, córka mistrza rajdowego Mariana Bublewicza, poprowadzi grę edukacyjną dotyczącą bezpieczeństwa ruchu drogowego. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w zawodach Ekodrift oraz napędzić miniaturowe bolidy energorowerem. Dzień Otwarty poprowadzi Rafał Jemielita. Wstęp jest bezpłatny!

Strefa Wystawcy

II Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność to dla Państwa unikalna okazja do zaprezentowania swoich produktów i usług związanych z rynkiem pojazdów ekologicznych, zarządzaniem flotą oraz szeroko rozumianą branżą e-mobility. To również biznesowe wydarzenie dające możliwość wymiany opinii oraz nawiązania kontaktów handlowych z menadżerami flot, przedstawicielami sektora MŚP, a także dyrektorami finansowymi, operacyjnymi i administracyjnymi dużych spółek. Organizowany po raz pierwszy Dzień Otwarty pozwoli Państwu również na dotarcie do klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu.

Przejdź do Strefy Wystawcy

Aktualności

Przeczytaj opinie uczestników Targów ekoflota

Organizator

Główni Patroni Honorowi

Partner główny

Główny Patron Medialny

Patronat honorowy

Patronat merytoryczny

Wystawcy

Partnerzy

Patroni medialni

Partner Logistyczny

Kontakt do organizatora targów

Aleksandra Jania – Dyrektor Targów
tel. +48 604 269 211

Lokalizacja

Centrum Targowo-Kongresowe Sp. z o.o.
Marsa 56C
04-242 Warszawa
www.centrummtpolska.pl

PARKING

Na terenie Centrum Targowo Kongresowego znajduje się odpłatny parking podziemny i naziemny, dostępny dla Wystawców, jak i Uczestników Targów.

Opłatę za parking uiszcza się tylko i wyłącznie w kasie parkingowej znajdującej się w holu głównym  Centrum przed wyjazdem.
Nie ma możliwości dokonania płatności za parking bezpośrednio przy wyjeździe przy bramkach parkingowych .

Wystawcy mogą zakupić na czas targów – karnet parkingowy dla samochodu osobowego:

  • przed targami w biurze technicznym  – Edyta Matuszewska 22 529 39 45
  • na miejscu/w  trakcie trwania targów –  w kasie parkingowej zlokalizowanej w holu głównym Centrum Targowego

Cena za pierwszą godzinę postoju wynosi 5 zł brutto.

Cena karnetu 1-dniowego  – 30  zł netto.

Cena karnetu 2-dniowego – 54 zł netto.