Premiera flotowa Jeep Compass na „CAMP Menadżera Floty 2017”! [FOTOGALERIA]

Pierwsza edycja CAMP MENADŻERA FLOTY, wydarzenia, które łączy rywalizację sportową i intelektualną z praktycznym wykorzystaniem pojazdów SUV i crossover za nami. Na Uczestników czekała pokaźna flota aut testowych reprezentujących te segmenty. Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy na taką okoliczność nie przygotowali czegoś ekstra!

W dniach 24-25.05 w Dolsku k. Poznania, podczas trwania Campu Menadżera Floty odbyła się pierwsza, oficjalna premiera flotowa nowej serii modelu Jeep Compass 2017!

Nowy SUV wypełnia lukę między najmniejszym i najtańszym Renegade a Cherokee. Nowy Jeep Compass dotarł do Europy i oficjalnie zadebiutował w czasie salonu samochodowego w Genewie, a już niebawem podczas organizowanego przez magazyn Menadżer Floty wydarzenia – CAMP Menadżera Floty, uczestnicy eventu będą mogli skorzystać z pierwszych jazd testowych nie tylko w Polsce ale i Europie modelem koncernu Fiat Chrysler Automobiles!

Nowy Compass jest oferowany w czterech wersjach – różniących się wyglądem i zdolnościami terenowymi: Sport, Longitude, Limited, oraz Trailhawk. Wymiary 4,42 m długości, 1,82 m szerokości, 1,65 m wysokości. Rozstaw osi 2,64 m zaowocował przestronną kabiną – nikt nie powinien narzekać na brak miejsca. W centrum deski rozdzielczej można mieć 5-, 7-, lub 8,4-calowy ekran dotykowy systemu multimedialnego Uconnect.

W Europie, a co za tym idzie także w Polsce, kierowcy dostaną do wyboru jednostkę benzynową o dwóch poziomach mocy oraz dwa silniki Diesla w przedziale mocy od 120 do 170 KM. Producent do nowego Compassa przygotował dwa rodzaje napędu 4×4 – Jeep Active Drive i Jeep Active Drive Low (oferuje przełożenie pełzające 20:1). W obu przypadkach tylna oś dołączana jest automatycznie, co skutkować ma oszczędnością paliwa. A każdy z nich może przesyłać, w razie potrzeby, 100 procent dostępnego momentu obrotowego na każde z kół. Nowy Jeep Compass kosztuje od 99 800 zł za model z silnikiem benzynowym 1.4 Turbo/140 KM.

Zapraszamy na oficjalną stronę www.menadzerfloty.pl/camp

Foto: Menadżer Floty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *