Alphabet Polska i 99rent uruchamiają sprzedaż pojazdów poleasingowych

Alphabet Polska rozwija swoją ofertę w zakresie kanałów sprzedaży pojazdów poleasingowych. Dzięki współpracy z nowym partnerem używane auta Alphabet są obecnie dostępne dla klientów indywidualnych również za pośrednictwem warszawskiego salonu samochodów używanych 99rent oraz na aukcjach internetowych firmy.

Takie rozszerzenie możliwości zakupu aut poleasingowych Alphabet przekłada się na korzyści dla klientów indywidualnych, którzy dzięki dostępowi do salonu sprzedaży na wzór autoryzowanych salonów importerskich mają teraz możliwość skorzystania na miejscu z profesjonalnego doradztwa przy wyborze samochodu oraz szeregu usług dodatkowych, w tym także z możliwości finansowania pojazdu za pośrednictwem partnerów 99rent.

„Współpraca z nowym partnerem pozwoliła nam rozwinąć dotychczasową ofertę w zakresie kanałów sprzedaży samochodów poleasingowych. W związku z dynamicznym rozwojem tego rynku na przestrzeni ostatnich lat, internet stał się obecnie głównym miejscem poszukiwań używanego pojazdu przez potencjalnego nabywcę. Jednocześnie tradycyjny salon sprzedaży jest idealnym uzupełniłem takiej oferty, jako miejsce gdzie sprzedający ma możliwość zaprezentowania pojazdu na żywo. Potencjalny nabywca może w salonie zapoznać się z pojazdem, odbyć jazdę próbną, a dodatkowo skorzystać z szerokiego pakietu usług dodatkowych jak np. finansowanie, czy ubezpieczenie” – mówi Magdalena Reid, Kierownik Działu Remarketingu w Alphabet Polska.

Sprzedaż używanych pojazdów Alphabet stanowi jednocześnie rozszerzenie oferty 99rent, która jest jedną z wiodących wypożyczalni pojazdów, działającą w 35 miastach Polski.

W przypadku wszystkich pojazdów poleasingowych Alphabet Polska wykonywane są oględziny za pośrednictwem niezależnego rzeczoznawcy, obejmujące nadwozie oraz wnętrze pojazdu. Każdy klient indywidualny oraz nabywca hurtowy ma zapewnioną możliwość zapoznania się z raportem z takich oględzin. Oferta pojazdów używanych oferowanych w ramach współpracy Alphabet Polska i 99rent jest dostępna dla klientów indywidualnych w salonie na ul. Połczyńskiej 10 w Warszawie oraz za pośrednictwem serwisu Otomoto.

Źródło: Alphabet Polska