MENADŻER FLOTY OD TERAZ TAKŻE INTERAKTYWNIE!

Interaktywnie, to znaczy być jeszcze bliżej Was, Drodzy Czytelnicy. Chcemy podać dobrze Wam znane i jak widać doceniane przez Was danie w zupełnie nowej formule. Trzymając się kulinarnych porównań – oprócz kuchni tradycyjnej, proponujemy teraz jako pierwsi w branży floto-biznesowej, także coś w rodzaju kuchni fusion.

Interaktywne e-wydanie magazynu Menadżer Floty to zupełnie nowa, niespotykana dotąd nigdzie indziej w prasie związanej z branżą flotowo-biznesową, koncepcja publikacji treści. Umożliwia ona dostęp nie tylko do najnowszego numeru, ale również do wszystkich wydań archiwalnych. Od tej pory magazyn Menadżer Floty będziecie mieć zawsze pod ręką, niezależnie czy korzystacie z komputera, smartfona czy tabletu.

Pod adresem www.ewydanie.menadzerfloty.pl znajdziecie magazyn z dodatkowymi funkcjami: dostępem do materiałów multimedialnych, większą bazą galerii i zdjęć, rozszerzonymi wersjami artykułów, bezpośrednimi odnośnikami do materiałów naszych Partnerów i wiele więcej.

Aktualnie nad projektem interaktywnego wydania odbywają się testy Beta, do których zapraszamy także Was. Czekamy na Wasze opinie, uwagi i sugestie!

DOSTĘP DO E-WYDANIA MENADŻER FLOTY >>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *