MHC Mobility – nowy gracz na rynku flotowym

Firma MHC Mobility zastąpiła dotychczasową Hitachi Capital Mobility i jest wspólną marką dla wszystkich spółek zależnych w Europie, zarządzanych w imieniu Mitsubishi HC Capital Inc. przez Mobility Solutions Division.

MHC Mobility działa obecnie na ośmiu europejskich rynkach: w Austrii, Belgi, Niemczech, Holandii, Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech. Dziewiątym rynkiem jest Wielka Brytania obsługiwana przez siostrzaną spółkę Hitachi Capital Vehicle Solutions. Firma oferuje klientom biznesowym pełną gamę usług z zakresu finansowania i wynajmu pojazdów i dostosowania floty do zmieniających się potrzeb rynku.

W regionie wschodniej i centralnej Europy, MHC Mobility działa w Polsce, Czechach, Słowach i na Węgrzech. Firma twierdzi, że jako jedyna w branży w Europie Środkowo-Wschodniej, oferuje cały wachlarz pojazdów: od samochodów osobowych, aż po ciągniki siodłowe i naczepy, oraz pełną gamę pojazdów nisko- i zeroemisyjnych. Zapewnia m.in. wynajem długoterminowy, wynajem krótko i średnioterminowy, leasing zwrotny, sprzedaż pojazdów poleasingowych oraz karty paliwowe.

MHC Mobility w regionie centralnej i wschodniej Europy zarządza obecnie flotą ponad 10 000 pojazdów, posiada biura w stolicach wszystkich krajów regionu, w których pracuje łącznie 200 osób.

Źródło: IBRM Samar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.