Carefleet rozpoczął sprzedaż aut używanych on-line

Specjalizująca się w finansowaniu i obsłudze flot firma Carefleet uruchomiła internetowe centrum sprzedaży aut poleasingowych. Przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni będą mogli kupić osobowe i dostawcze samochody po zakończonych umowach wynajmu długoterminowego.

Jak poinformował na swojej stronie internetowej Carefleet, obecnie na portalu wystawionych jest niemal 600 używanych samochodów, większości marek dostępnych na polskim rynku. Wszystkie zostały kupione przez Carefleet w polskich salonach oraz mają ocenę niezależnego rzeczoznawcy. Wśród nich można znaleźć zarówno małe auta miejskie i kompakty, jak też SUV-y, vany czy samochody dostawcze o DMC do 3,5 tony. Firma oferuje auta poleasingowe z różnych segmentów, roczników oraz z różnymi przebiegami, w tym modele klasy premium.

Przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni mogą kupić prezentowane na portalu auta ze środków własnych lub skorzystać z finansowania w formie leasingu, w ramach którego płacą stałą ratę miesięczną za użytkowanie auta, a po zakończeniu umowy wykupują je za 1% wartości. Kolejną opcją oferowaną przez Carefleet jest kredytowanie przez bank Credit Agricole w ramach oferty „Kredyt w jeden dzień”.

Źródło: IBRM Samar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.