Już jutro najbliższe szkolenie cyklu Akademia Menadżera Floty

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w drugiej edycji cyklu szkoleń biznesowych Akademia Menadżera Floty. Najbliższe szkolenie odbędzie się 14 lutego w Hotelu Terminal we Wrocławiu.

Akademia Menadżera Floty to projekt edukacyjny adresowany do firm z sektora MŚP, posiadających floty samochodowe, liczące kilka-kilkadziesiąt pojazdów. Celem spotkań jest rozwój kompetencji i zapewnienie Uczestnikom szkoleń pełnej i wiarygodnej informacji na temat usług i rozwiązań związanych z rozwojem i utrzymaniem firmowej floty samochodowej, a także integracja branży i wymiana doświadczeń pomiędzy dostawcami rozwiązań i Uczestnikami szkoleń.

Oprócz wysłuchania prelekcji najlepszych specjalistów z branży, w trakcie szkolenia każdy Uczestnik będzie miał możliwość odbycia jazd testowych najnowszą gamą modelową pojazdów marki Volkswagen.

Pełen program szkolenia:
https://menadzerfloty.pl/akademia/wroclaw/#Harmonogram

W marcu odbędą się dwa kolejne szkolenia cyklu – w Białymstoku i Toruniu. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu:
https://menadzerfloty.pl/akademia/wroclaw/zarejestruj-sie/

Partnerem głównym Akademii Menadżera Floty jest Volkswagen. Partnerami merytorycznymi są Fleet Partners, Volkswagen Financial Services Polska oraz Info-Ekspert. Organizatorem jest Menadżer Floty.

Wideo

Nowa Toyota RAV4 - Menadżer Floty
III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności