Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością – zapisz się na unikalny kurs dla menadżerów flot!

Akademia Leona Koźmińskiego, Total Fleet Solutions, Fleet Partners oraz Menadżer Floty zapraszają na kurs pt. Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością. Pierwsza zajęcia odbędą się już 3 marca.

Program szkolenia został opracowany przy współpracy z wybitnymi i doświadczonymi ekspertami w zakresie profesjonalnych szkoleń na brytyjskim rynku flotowym. Kurs jest unikalny, ponieważ nie występują w nim żadne element marketingowe. Dzięki temu uczestnikom zostaną przekazane w pełni obiektywne informacje.

Kurs ma za zadanie dostarczyć wiedzę stanowiącą fundament, na którym powinien zostać oparty proces podejmowania decyzji flotowych w każdym przedsiębiorstwie. Przybliży metody, narzędzia i nowe rozwiązania rynkowe. Pokaże jak nadzorować i kontrolować flotę, zarówno od strony wewnętrznej, jak i dostawców usług. Flota to jeden z najbardziej kosztotwórczych obszarów. Nie zarządzaj nią intuicyjnie!

Kurs Zarządzanie Flotą Samochodową i Mobilnością startuje 3 marca na Akademii Leon Koźmińskiego. Zapisy jeszcze trwają, ale liczba miejsc jest ograniczona!

Więcej szczegółów i rejestracja po kliknięciu w poniższy baner.

Wideo

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność – podsumowanie
The best of Poznań Motor Show 2018
[Genewa Motors Show 2018] Nissan IMx KURO i Nissan LEAF
The best of Geneva International Motor Show 2018
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności