Czy w Twoim przedsiębiorstwie użytkuje się pojazdy służbowe?

Jeżeli tak, powinno zależeć Ci na rozwoju kompetencji i poznaniu najlepszych praktyk w zarządzaniu firmową flotą pojazdów, pozwalających na optymalizację i ograniczenie kosztów jej funkcjonowania. Dlatego nie zwlekaj i już dziś zapisz się na jedno z biznesowych szkoleń w twoim regionie, prowadzonych przez najlepszych specjalistów branżowych!

Akademia Menadżera Floty to projekt edukacyjny adresowany do firm z sektora MŚP, posiadających floty samochodowe, liczące kilka-kilkadziesiąt pojazdów. Naszym celem jest rozwój kompetencji i zapewnienie Uczestnikom szkoleń pełnej i wiarygodnej informacji na temat usług i rozwiązań związanych z rozwojem i utrzymaniem firmowej floty samochodowej, a także integracja branży i wymiana doświadczeń pomiędzy dostawcami rozwiązań i Uczestnikami szkoleń.

Jak wyglądały nasze szkolenia w pierwszej edycji projektu? Sprawdź poniższą relację wideo!

Uczestnikom szkoleń gwarantujemy:

prowadzenie prelekcji przez uznanych krajowych ekspertów branżowych

tematykę prelekcji dopasowaną do potrzeb firm z sektora MŚP

możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami w trakcie i po zakończeniu szkolenia

przekazanie materiałów szkoleniowych od prelegentów

uzyskanie certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę z podpisem każdego prelegenta

pełny catering oraz upominki i gadżety od Partnerów szkolenia

W trakcie szkolenia odbędzie się losowanie vouchera o wartości 5000 zł netto na doradztwo w zakresie optymalizacji floty samochodowej, ufundowanego przez partnera merytorycznego firmę Fleet Partners

W trakcie szkolenia każdy Uczestnik będzie miał możliwość odbycia jazd testowych najnowszą gamą modelową pojazdów marki Volkswagen!

Każdy Uczestnik szkolenia otrzyma w prezencie roczną prenumeratę e-wydania miesięcznika Menadżer Floty, o wartości 228 zł brutto!

W trakcie szkolenia odbędzie się losowanie vouchera o wartości 5000 zł netto na doradztwo w zakresie optymalizacji floty samochodowej, ufundowanego przez partnera merytorycznego firmę Fleet Partners

W trakcie szkolenia każdy Uczestnik będzie miał możliwość odbycia jazd testowych najnowszą gamą modelową pojazdów marki Volkswagen!

Każdy Uczestnik szkolenia otrzyma w prezencie roczną prenumeratę e-wydania miesięcznika Menadżer Floty, o wartości 228 zł brutto!

Program szkolenia

Godzina Prelegent Temat prelekcji
8:00 – 8:30 Rejestracja Uczestników
8:30 – 9:30 Dariusz Wołoszka
Specjalista ds. Wartości Rezydualnych
Wartości rezydualne – czynniki determinujące ich wysokość (wartości samochodów proekologicznych, zmiany w ostatnich latach, aktualne trendy)
9:30 – 9:45 Przerwa kawowa
9:45 – 10:45 Paweł Murszewski
Trener Produktowy marki Volkswagen
Twoje Centrum Oszczędności – dobór pojazdów w firmach na przykładzie programu Volkswagen Business Care
10:45 – 12:00 Jazdy testowe dla zainteresowanych Uczestników
Indywidualne konsultacje z Uczestnikami szkolenia w sali konferencyjnej
12:00 – 12:30 Lunch
12:30 – 13:30 Daniel Trzaskowski
Dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą Volkswagen Financial Services
Korzyści z posiadania polityki flotowej w firmie
13:30 – 13:45 Przerwa kawowa
13:45 – 14:45 Łukasz Jania
Prezes Zarządu
Fleet Partners
Działania jakie należy wprowadzić w celu redukcji kosztów samochodów służbowych
14:45 – 15:00 Przerwa kawowa
15:00 – 15:45 Rafał Jemielita
Gospodarz programów TVN Turbo
Redaktor naczelny autostuff.pl
Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych
15:45 Zakończenie szkolenia i wręczenie certyfikatów

Prelegenci

Dariusz Wołoszka

Specjalista ds. Wartości Rezydualnych

Temat prelekcji: Wartości rezydualne – czynniki determinujące ich wysokość (wartości samochodów proekologicznych, zmiany w ostatnich latach, aktualne trendy)

Specjalista ds. Wartości Rezydualnych, analityk rynku, dziennikarz i pasjonat motoryzacji. Z firmą INFO-EKSPERT związany od 2001 roku. Odpowiedzialny za współpracę z klientami flotowymi, analizę wartości rezydualnych samochodów nowych i używanych na polskim rynku oraz rozwój narzędzi do ich prognozowania.

Paweł Murszewski

Trener Produktowy marki Volkswagen

Temat prelekcji: Twoje Centrum Oszczędności – dobór pojazdów w firmach na przykładzie programu Volkswagen Business Care

Związany z branżą motoryzacyjną od ponad 10 lat. W ramach swojej pracy zawodowej pracował jako product manager, a także związany był z działem szkoleń oraz działem PR w marce Volkswagen. Obecnie od dwóch lat odpowiedzialny jest za przygotowywanie programów oraz realizację szkoleń produktowych oraz certyfikacyjnych dla pracowników sieci dealerskiej marek koncernu Volkswagen AG.

Daniel Trzaskowski

Dyrektor zarządzający Volkswagen Leasing GmbH

Temat prelekcji: Korzyści z posiadania polityki flotowej w firmie

Związany z branżą flotową od 15 lat. W 2003 r. w Nivette Fleet Management Sp. z o.o. zajął stanowisko Kierownika Działu Technicznego, gdzie zarządzał flotą 1500 pojazdów. W marcu 2008 r. przeniósł się do PKO Leasing S.A. Od września 2010 r. pracuje w Volkswagen Financial Services, gdzie jako Dyrektor Departamentu Finansowania i Zarządzania Flotą, odpowiedzialny jest za sprzedaż produktów flotowych oraz obsługę klientów flotowych, a w tym zarządzanie flotą 40 000 pojazdów. Od czerwca 2014 roku jest również członkiem zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów (PZWLP).

Łukasz Jania

Prezes Zarządu Fleet Partners

Temat prelekcji: Działania jakie należy wprowadzić w celu redukcji kosztów samochodów służbowych

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Od 2006 roku stworzył i zarządzał flotą samochodową w firmie LG. Przez kilka lat zarządzał międzynarodową flotą samochodową w grupie Kofola w takich krajach jak Polska, Czechy, Słowacja. Był odpowiedzialny za rozwój strategii flotowej na tych trzech rynkach. Od 2012 r Prezes Zarządu w firmie Fleet Partners, której celem jest tworzenie nowych rozwiązań flotowych przy zapewnieniu pełnej mobilności. Fleet Partners jest jednym z partnerów fleetcompetence Group, wspierającej firmy w rozwoju i implementacji strategii związanych z międzynarodowym zarządzaniem flotami, działającej w Europie i Ameryce Północnej.

Rafał Jemielita

Gospodarz programów TVN Turbo Redaktor naczelny autostuff.pl

Temat prelekcji: Sztuka autoprezentacji i wystąpień publicznych.

W jego przypadku życiowa pasja i zawodowa specjalność to jedno i to samo: motoryzacja. Od 15 lat pisze o tym, co kocha najbardziej: o samochodach. Redaktor motoryzacyjny „Playboya”, a w TVN Turbo jest współprowadzącym Automaniaka. Redaktor naczelny portalu Autostuff.pl.

Partner główny

Partnerzy

Kontakt do organizatora szkolenia

Patrycja Tomiałowicz
tel. +48 508 106 678

Lokalizacja

Hotel Terminal
ul. Rakietowa 33
54-615 Wrocław