Stowarzyszeniem Kierowników Flot Samochodowych rozpoczyna współpracę z Ecologic

Stowarzyszanie Kierowników Flot Samochodowych (SKFS), organizacja skupiająca szefów flot zarządzających łącznie 90 tysiącami pojazdów w Polsce oraz Ecologic – dostawca nowoczesnych rozwiązań do digitalizacji i automatyzacji procesów we flotach samochodowych ogłosiły rozpoczęcie współpracy.

W obecnym świecie do rozwoju organizacji niezbędna jest cyfryzacja i automatyzacja procesów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Taki cel został postawiony przed obecnym zarządem i cieszę się że możemy dzisiaj ogłosić informacje o wyborze partnera technologicznego. Cyfryzację traktujemy jako drogę do rozwoju Stowarzyszenia, w tym do usprawnień organizacyjnych, takich jak: system wsparcia projektów, automatyzacja procesów np. w trakcie projektu PTF, archiwizacja dokumentacji, CRM, szkolenia, webinary, głosowania czy ankietowanie członków. Dlatego też zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z Ecologic, który posiada narzędzie spełniające nasze oczekiwania – tłumaczy Mariusz Stasiński, członek zarządu SKFS.

Od początku naszej działalności wspieramy firmy w efektywnym zarządzaniu flotą dostarczając im unikalne na rynku rozwiązania technologiczneŹreódło. Cieszymy się, że również SKFS, jako organizacja wytyczająca trendy branżowe w zakresie zarządzania flotą, będzie korzystać z naszego oprogramowania – powiedział Robert Bastrzyk, dyrektor sprzedaży w Ecologic.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *