SsangYong wprowadza 10-letną gwarancję dla modelu Torres

SsangYong Auto Polska, generalny importer marki SsangYong na rynku polskim, wprowadza 10-letnią gwarancję dla debiutującego właśnie modelu Torres. Gwarancją z limitem przebiegu do 200 tys. km zostają objęte wszystkie samochody z polskiej dystrybucji, zarejestrowane na terenie Unii Europejskiej. Gwarancja oferowana jest w cenie samochodu, bez dopłaty, a w przypadku zbycia pojazdu przechodzi na nowego właściciela.

Koreański SsangYong to pierwszy producent samochodów na polskim rynku, oferujący gwarancję o tak długiej ochronie i limicie przebiegu. Zakres ochrony obejmuje wszystkie podzespoły mechaniczne, elektryczne, elektroniczne, pneumatyczne i hydrauliczne pojazdu oryginalnie dostarczone przez producenta i określone w szczegółowych warunkach gwarancyjnych, a wszelkie naprawy wykonywane są przy użyciu oryginalnych części zamiennych oraz podzespołów w autoryzowanych stacjach obsługi SsangYong na terenie całej Europy.

10-letnia gwarancja obejmuje podstawową fabryczną 5-letnią gwarancję (z limitem przebiegu 100 tys. km) oraz rozszerzoną gwarancję 5-letnią, obowiązująca po wygaśnięciu gwarancji producenta.

Przypomnijmy, że SsangYong Torres to SUV o długości 4,7 metra, którego ceny rozpoczynają się od 139 900 zł. Oferuje bogate wyposażenie w standardzie, m.in. 2-strefową klimatyzację, 3 ekrany ciekłokrystaliczne, 7 poduszek powietrznych, 17-calowe obręcze aluminiowe, a także reflektory LED, kamerę cofania oraz łączność Android Auto i Apple CarPlay.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *