Škoda ogłasza wielką wyprzedaż rocznika… 2024

Škoda Polska rozpoczyna wyprzedaż samochodów rocznika 2024, oferując atrakcyjne upusty cenowe. W trakcie jej trwania kupujący będą mieli możliwość nabycia nowego auta w niższej cenie wyprodukowanego już w przyszłym roku! Dni otwarte we wszystkich salonach czeskiej marki rozpoczną się 8 stycznia.

Škoda zdecydowała się na zorganizowanie wyprzedaży, obejmującej popularne hatchbacki i SUV-y. Akcja wyprzedażowa obejmuje także samochody dostępne od ręki z rocznika modelowego 2023 w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.

Rok nowości Škody rozpoczynamy odejściem od tradycyjnego modelu wyprzedaży rocznika. Korzystając z okazji, jaką stwarza wymiana gamy modelowej, skupimy się na wyprzedaży samochodów obecnej generacji. I – oprócz stosunkowo niewielkiej liczby samochodów z roku 2023 z magazynów marki – mówimy o samochodach z roku 2024! Dla łowców okazji przyzwyczajonych do wyprzedaży przygotowaliśmy zatem ofertę opartą – w zależności od modelu – zarówno na promocyjnym, bardzo atrakcyjnym finansowaniu zakupu, jak również tradycyjnych upustach i to zarówno dla samochodów dostępnych od ręki oraz zamawianych do produkcji. Chcemy podkreślić, że problemy z dostępnością, do których cała branża przyzwyczaiła się przez ostatnich kilka lat, już mamy za sobą. W tym zakresie samochody z obecnej generacji są szczególnie atrakcyjne – tłumaczy Michał Bajon, dyrektor sprzedaży Škoda Polska.

Dni otwarte we wszystkich salonach marki potrwają od 8 do 13 stycznia.

Źródło: Informacja prasowa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *