Leasys ze specjalną ofertą wynajmu długoterminowego

Firma Leasys wystartowała z sezonową promocją wynajmu długoterminowego. Pod hasłem „Zmień sanki” zachęca klientów biznesowych do wynajęcia auta w niskich ratach bez wkładu własnego. Przygotowana oferta pozwala „wjechać” w 2024 rok nowym samochodem, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów oraz z szerokim pakietem usług zawartych w racie przez cały okres trwania umowy. Promocja obejmuje dostępne od ręki i zarejestrowane modele aut z Grupy Stellantis.

Chcąc umożliwić firmom szybkie i wygodne wyposażenie floty w nowe samochody, Leasys w promocyjnej kampanii, oferuje wynajem długoterminowy dostępnych od ręki samochodów z grupy Stellantis. Proponuje m.in. modele: Opel Astra, Opel Grandland, Citroen C3, Peugeot 3008 oraz ofertę dodatkowych korzyści. Firmy, które do 7 stycznia 2024 r. zdecydują się z niej skorzystać zyskają nowe auto z niską, stałą ratę bez konieczności angażowania środków własnych. Ponadto wynajem od Leasys zapewni im usługi takie jak: Assistance, samochód zastępczy, ubezpieczenie OC i AC, o od kradzieży i pożaru oraz ochronę szyb. Przysługiwać im będzie również kompleksowa obsługa serwisowa obejmująca regularne przeglądy zgodne z zaleceniami producenta oraz serwisowanie i naprawy w przypadku awarii.

Wynajem długoterminowy to jedna z opcji finansowania floty, która z roku na rok zyskuje na popularności i dorównuje innym formom: leasingowi czy zakupowi auta ze środków własnych. Zdaniem ekspertów Leasys dobrze przygotowana propozycja wynajmu powinna być kompatybilna z oczekiwaniami przedsiębiorców, gwarantując im wsparcie na każdym kroku eksploatacji pojazdu.

– Lubimy zaczynać nowy rok z nową energią i do tego samego zachęcamy naszych klientów. Proponujemy im korzystną i przemyślaną ofertę, która w całym okresie wynajmu samochodu, pozwoli im w niskiej i niezmiennej racie jeździć regularnie serwisowanym samochodem. Ważny jest dla nas komfort klienta, dla którego liczy się niezawodność użytkowanego pojazdu i właśnie to stanowi priorytet naszej działalności – zapewnia Bartłomiej Brzozowski, Country Manager Leasys Polska.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *