Grupa Chodzeń ze świąteczną pomocą dla DPS-ów

Grupa Chodzeń kontynuuje doroczną akcję charytatywną, mającą na celu wsparcie lokalnych Domów Pomocy Społecznej – w tym roku wraz z zawodnikami klubu Legia Warszawa. W siódmą już edycję akcji włączyli się aktywnie pracownicy wszystkich stacji dealerskich wchodzących w skład Grupy: w Piasecznie, Warszawie i Trójmieście.

W grudniu tego roku Grupa Chodzeń po raz siódmy zorganizowała akcję charytatywną, mającą na celu wsparcie tych, którzy tego najbardziej potrzebują – pensjonariuszy lokalnych Domów Pomocy Społecznej. Także i tym razem podczas akcji nie zabrakło wyjątkowych gości – zawodników Legii Warszawa. Bartosz Slisz – reprezentant Polski oraz Jurgen Elitim – pomocnik warszawskiego klubu, dołączyli do społeczności Grupy Chodzeń. Zespół wolontariuszy, złożony z pracowników z trzech stacji: Toyota Chodzeń Warszawa, Toyota Chodzeń Piaseczno, Lexus Warszawa Puławska oraz zawodników Legii Warszawa, wspólnie przygotował aż 563 świąteczne paczki.

Tymczasem dwie stacje pomorskie, należące do Grupy Chodzeń: Toyota Carter Gdańsk oraz Toyota Carter Chodzeń, wsparły po raz kolejny DPS przy ul. Polanki w Gdańsku oraz placówkę w Zaskoczynie. W sumie przygotowano 224 paczki świąteczne.

Prezes firmy, Piotr Chodzeń, jak co roku osobiście zaangażował się w przygotowania, a także – wraz z pracownikami – udał się do Góry Kalwarii, Konstancina Jeziornej, Warszawy oraz Gdańska i Zaskoczyna, gdzie w świątecznej atmosferze odbyły się spotkania z podopiecznymi oraz ich opiekunami.

W tym roku łącznie obdarowanych zostało niemal 800 osób. Akcja charytatywna Grupy Chodzeń nie tylko przyniosła radość i uśmiech na twarzach potrzebujących, ale również umocniła więzi społeczne wśród pracowników firmy.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *