Modele Cupry i Seata we flocie Grupy Atlas Ward

Grupa Atlas Ward, wykonawca obiektów przemysłowych i logistycznych, ogłosiła zakup 129 samochodów od hiszpańskich marek Seat i Cupra, realizowany przez autoryzowanego dealera Motorpol Wrocław. Transakcja, wspierana przez Volkswagen Financial Services, obejmuje dostarczenie 60 pojazdów marki Seat oraz 69 samochodów Cupra. Wśród nich znalazły się modele takie jak: Formentor, Leon i Ibiza. Nowe pojazdy zasilą flotę firm Atlas Ward oraz Inplag – zajmującej się m.in. instalacjami elektrycznymi, sanitarnymi i fotowoltaicznymi.

Kluczowymi kryteriami, które przeważyły na korzyść hiszpańskiego producenta były m.in. kompleksowa oferta produktowa marek Seat i Cupra, design samochodów i bogate wyposażenie dostępne w standardzie. Przedstawiciele Grupy Atlas Ward docenili również 5-letni okres gwarancji oraz możliwość przetestowania samochodów przed ich zakupem.

Grupa Atlas Ward zdecydowała się na współpracę z Volkswagen Financial Services (firmą nr 1 w finansowaniu aut osobowych), doceniając elastyczność oferowanych warunków umowy, dostosowanych precyzyjnie do indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto VWFS zapewnia dostęp do bogatej sieci serwisowej, co stanowi dodatkowy atut dla flot.

To potwierdzenie, że marki Seat i Cupra realnie tworzą komplementarną ofertę, co pozwala na skuteczną obsługę różnych segmentów rynku flotowego. Docenienie jakości, niezawodności a przede wszystkim oryginalności i designu naszych modeli na pewno dopełni wizerunek firmy Atlas Ward. Wierzymy, że Seat i Cupra spełnią oczekiwania i potrzeby użytkowników, oferując im wyjątkowe doświadczenia z jazdy – mówi Daria Zielaskiewicz, dyrektorka marek Seat i Cupra.

To dla nas duże wyróżnienie, że Grupa Atlas Ward skorzystała ze wsparcia Volkswagen Financial Services w transformacji swojej floty. Cieszymy się, że nasz partner wybrał umowę w ramach Full Service Leasingu, która zakłada pełne serwisowanie ASO, obsługę oponiarską, assistance oraz zarządzanie szkodami. Jako Volkswagen Financial Services zbudowaliśmy swoją pozycję na rynku zarządzania flotą w Polsce, opierając się na kompleksowości usług oraz edukacji. Od lat szkolimy nie tylko rynek flotowy, ale i dealerów samochodowych. Chcemy i dążymy do tego, aby nasi klienci widzieli w nas konsultantów i doradców w całym złożonym procesie pozyskiwania samochodu – tłumaczy Maciej Zwiewka, dyrektor Departamentu Sprzedaży Flotowej w Volkswagen Financial Services.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *