milesPLUS® diesel arktyczny zadba o silnik samochodu w każdych warunkach

Ujemne temperatury to często kłopot dla wielu kierowców. Już kilka stopni poniżej zera może uniemożliwić uruchomienie silnika diesla. Dlatego w zimie warto zadbać nie tylko o stan techniczny auta, ale i o właściwe paliwo w baku. W odpowiedzi na zimowe wyzwania, na stacjach Circle K dostępne jest paliwo milesPLUS® diesel arktyczny, które umożliwia niezawodną pracę silnika w każdych warunkach pogodowych.

Ujemne temperatury wpływają na pogorszenie właściwości eksploatacyjnych oleju napędowego, dlatego podczas tankowania kluczowy jest wybór gatunku oleju napędowego, który zapewni płynność jazdy, a przede wszystkim umożliwi sprawny rozruch zimnego silnika, nawet po bardzo mroźnej nocy.

Circle K na swoich stacjach co roku oferuje paliwo milesPLUS® diesel arktyczny, który ma dwie kluczowe cechy: charakteryzuje się gwarantowaną Temperaturą Mętnienia maksymalnie do -22°C oraz obniżoną do -32°C Temperaturą Zablokowania Zimnego Filtra. Dodatkowo nie zawiera biokomponentów które mogą pogarszać właściwości niskotemperaturowe paliwa, a także posiada zaawansowany dodatek uszlachetniający, który nie tylko oczyszcza silnik z osadów i właściwie go zabezpiecza, ale również wpływa na efektywność procesu spalania oraz finalną konsumpcję paliwa.

Optymalne spalanie to nie tylko niższe koszty, ale również mniejsza emisja spalin do atmosfery. Diesel arktyczny milesPLUS® dostępny jest na stacjach Circle K w całej Polsce w trakcie sezonu zimowego.

Źródło: Materiał partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.