Michał Streer przed kolejnym startem w cyklu Tarmac Masters

W najbliższy weekend Michał Streer po raz kolejny powalczy za kierownicą Peugeota 208 Rally4 w rundzie cyklu Tarmac Masters – TEC2000 Rally. Tym razem na pokładzie rajdówki, obok Michała, zasiądzie doświadczony pilot rajdowy Jakub Wróbel.

Tarmac Masters to szybko rozwijający się cykl rajdów samochodowych, które odbywają się na Dolnym Śląsku, czyli w kolebce polskich rajdów. Michał Streer wielokrotnie rywalizował w rajdach w tym regionie kraju, zarówno w okręgowych, jak i tych rozgrywanych w ramach mistrzostw Polski. Po kilku latach przerwy w startach Streer powrócił do rywalizacji, osiągając topowe miejsca w klasie, a podczas ostatniej rundy Tarmac Masters samochodem z napędem na jedną zajął 3. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Bardzo lubię trasy na Dolnym Śląsku, ponieważ odcinki specjalne są wymagające, szybkie i nie wybaczają błędów. Pomimo, że trasy drugiej rundy Tarmac Masters będą dla mnie kompletnie nowe, mam nadzieję, że powalczymy o jak najlepsze miejsca w stawce. Dysponujemy świetnym sprzętem, na doskonałych oponach Pirelli, a na fotelu pilota tym razem zasiądzie obok mnie bardzo doświadczony Jakub Wróbel” – tłumaczy Michał Streer.

Gdy Michał zadzwonił z propozycją wspólnego startu, długo nie musiałem się zastanawiać. Znamy się już dłuższy czas i łączą nas relacje zawodowe. Po dłuższej przerwie w samochodzie klasy rally4 wracam na prawy fotel tej piekielnie szybkiej konstrukcji. Zapowiada się ładna pogoda, za auto odpowiada renomowana firma RallyLab, a za kierownicą zasiądzie szybki i skuteczny kierowca” – powiedział Jakub Wróbel.

Załoga wystartuje z numerem 7 rajdówką w barwach sponsorów ITEO, INW oraz wyposażoną w opony Pirelli. Streer i Wróbel zapowiadają walkę o jak najlepszy rezultat na mecie TEC2000 Rally.

Osobom, które będą chciały się spotkać z załogą, polecamy szukać namiotu serwisowego RallyLab. Poza załogą będzie w nim czekać również dotychczasowa pilotka Michała – Karolina, która tym razem, ze względu na obowiązki zawodowe, musiała zrezygnować z prawego fotela w rajdówce, zastępując go tymczasowo rolą managera zespołu.

(TSz) Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *