Grupa Inter Fleet partnerem kobiecej drużyny siatkarskiej UNI Opole

W rozpoczynającym się sezonie 2021/22 beniaminek siatkarskiej Tauron Ligi UNI Opole zyskał dodatkowe wsparcie. Partnerem technicznym opolskich Wilczyc została działająca w branży motoryzacyjnej i rent a car Grupa Inter Fleet.

Cieszymy się, że będziemy mieli okazję wspierać UNI Opole – tegoroczny sezon, pierwszy w najwyższej klasie rozgrywkowej, na pewno będzie wyjątkowy dla Wilczyc. Widzę wiele analogii między zespołem a firmą, którą zarządzam: mamy krótką, acz pełną sukcesów historię, jesteśmy ambitni i zawsze dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy. W niedalekiej przyszłości planujemy dalszy rozwój sieci, więc docieranie do mieszkańców miast takich jak Opole jest dla nas priorytetem – mówi Tomasz Pulter, prezes zarządu Grupy Inter Fleet.

Grupa Inter Fleet działa w branży motoryzacyjnej i rent a car od 2015 r. Główną działalność prowadzi pod marką Inte Fleet jako profesjonalna, sieciowa wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych, obecna na terenie całej Polski. Grupa Inter Fleet to też oferujący wynajem lotniskowy Carwiz, usługa Prioritee by Move Mee, umożliwiająca szybki wynajem samochodu i DriveSelect, komis sprawdzonych używanych kilkuletnich samochodów z niskimi przebiegami.

Dla opolskich Wilczyc tegoroczny sezon będzie pierwszym, jaki rozegrają w najwyższej lidze kobiecej siatkówki. Do Tauron Ligi awansowały dzięki zajęciu pierwszego miejsca w 1. Lidze w sezonie 2020/21. To ogromny sukces drużyny, która powstała 5 lat temu z inicjatywy Uniwersytetu Opolskiego i Energetyki Cieplnej Opolszczyzny SA (ECO SA). Zespół zdobył też dwukrotnie Akademickie Mistrzostwo Polski oraz wicemistrzostwo 1. Ligi kobiet w sezonie 2019/20. Kobieca siatkówka w Opolu jest wspierana przez Prezydenta Miasta Opola i opolskie środowisko akademickie.

Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołącza firma o ogólnopolskim zasięgu, bo to sygnał, że sport łączy ponadregionalnie, a ekstraklasowa drużyna siatkarek UNI Opole jest doskonałym nośnikiem reklamy i promocją firmy Inter Fleet w Opolu i poza nim – mówi Maciej Kochański, prezes UNI Opole.

Umowa partnerska UNI Opole z Grupą Inter Fleet została podpisana do końca sezonu 2021/22. Jeśli obie strony będą zadowolone z efektów współpracy, może ona zostać przedłużona na kolejne lata.

Źródło: Informacja prasowa


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *