Land Rovery na polu golfowym

Na zaproszenie Inchcape JLR Poland – Generalnego Importera marek Jaguar i Land Rover w naszym kraju – gościliśmy na turnieju PGA Polska Championship w Lisiej Polanie k. Warszawy. W spotkaniu uczestniczył Adrian Meronk, najlepszy obecnie polski golfista, ale oczywiście była także okazja do przejażdżki całą gamą modeli brytyjskiego producenta.

W tym roku Land Rover został strategicznym partnerem PGA Polska – Stowarzyszenia Zawodowego Golfa i od maja jest obecny na wszystkich turniejach organizowanych przez to stowarzyszenie. Poza podziwianiem kunsztu uczestników turnieju mieliśmy okazję sami spróbować swych sił pod okiem profesjonalnych instruktorów z Akademii Golfa, a także spotkać się z gościem specjalnym wydarzenia, Adrianem Meronkiem – najlepszym obecnie polskim golfistą i pierwszym naszym olimpijczykiem w tej dyscyplinie.

Brytyjska marka pojawiła się na czterech turniejach w Szczecinie, Olsztynie, Wrocławiu i Warszawie. Pierwsze zawody odbyły się w maju, a zwieńczeniem cyklu był właśnie turniej na Polu Lisia Polana. Oczywiście była także okazja do przejażdżki całą gamą modeli marki Land Rover.

Bardzo się cieszę, że w tym sezonie udało nam się nawiązać współpracę z PGA Polska. Dla nas to naturalne połączenie pięknego sportu wywodzącego się z Anglii, zdobywającego w Polsce coraz szersze grono wielbicieli, z legendarnymi i wyjątkowymi brytyjskimi samochodami. Zarówno filozofia tego sportu, jak i jego wartości są nam bliskie, dlatego postawiliśmy też na najlepszego golfistę w kraju. Widzimy ogromny potencjał w tej współpracy, dlatego już teraz myślimy o wzmocnieniu naszej obecności w przyszłorocznym cyklu turniejów – powiedział Łukasz Goździor, dyrektor marketingu Inchcape JLR Poland.

(TSz/JS)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *