Firma Kaliński już z trzecią nagrodą za regenerację

Mimo, że jeszcze nie minął pierwszy kwartał roku firma Kaliński kontynuuje swoją dobrą passę. Metoda regeneracji katalizatorów SCR stosowana przez „Kalińskich” została nagrodzona Złotym Medalem Grupy MTP podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej.

Rok 1992 był przełomowym dla firmy, wtedy zapadła decyzja o przebranżowieniu, od tego czasu aż do dziś „Kalińscy” zajmują się układami wydechowymi. Początki nie były łatwe, ale widać, że ciężka praca przyniosła efekty. Obecnie firma koncentruje swoje działania na regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów. Zdobyte przez lata doświadczenia pozwoliły wypracować unikalne metody działań. Bardzo owocny był rok 2023, kiedy regeneracja katalizatorów SCR za pomocą wymiany wkładów została nagrodzona na Targach Ekotech w Kielcach Złotym Medalem. Uznana ją również za Produkt Roku 2023 według czasopisma autoEXPERT.

Już na początku kwietnia tego roku odbędą się największe targi motoryzacyjne w Polsce – Poznań Motor Show, w trakcie których zorganizowane zostaną również Targi Techniki Motoryzacyjnej. Jak zawsze, podczas TTM oceniane są najbardziej wartościowe produkty z zakresu mechaniki samochodowej. Wśród nagrodzonych produktów znalazła się również regeneracja katalizatorów stosowana przez firmę Kaliński – Układy Wydechowe. Unikalna metoda polega na wymianie znajdujących się w katalizatorach wkładach, co pozwala na przywrócenie ich sprawności.

– Bardzo nas cieszy, że kolejny raz doceniono naszą metodę regeneracji. Targi Techniki Motoryzacyjnej są największym i najważniejszym wydarzeniem sektora automotive w naszym kraju i tej części Europy. Wielokrotnie uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu jako wystawca. Teraz możemy pochwalić się prestiżowym Złotym Medalem Grupy MTP. To już trzecia nagroda, przyznana nam w ostatnim czasie za regenerację katalizatorów. Żadna z polskich firm zajmujących się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów nie może pochwalić się takimi osiągnięciami – powiedział Hubert Kaliński, prezes zarządu firmy Kalinski Sp. z o.o.

Firma Kaliński oprócz jednego medalu ma także szanse na drugi, tym razem przyznany przez samych konsumentów. Każdy może w bardzo prosty sposób oddać swój głos na regenerację katalizatorów stosowaną przez przedsiębiorstwo.
Link do konkursu: https://zaglosuj.mtp.pl/pl/wybor_konsumentow-glosowanie/

Źródło: materiał partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *