Szlachetna paczka – bezinteresowna pomoc przed świętami

Tegoroczny finał Szlachetnej Paczki odbył się 12-13 grudnia. Dla wielu rodzin jest to bardzo ważny dzień, ponieważ nie każdy jest w stanie spędzić święta jak należy. W tym roku Menadżer Floty wraz z Renault Polska postanowiły wesprzeć tę inicjatywę.

Grudzień to szczególny miesiąc. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy całe zabieganie przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Przygotowujemy się po to, aby 24 grudnia spotkać się w rodzinnym gronie, zasiąść do stołu i cieszyć się wyjątkową atmosferą. Jednak nie każdy może spędzić święta w taki sposób, jak oglądamy w reklamach telewizyjnych. Są osoby, które z niezależnych od siebie przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji, żyją w niezawinionej biedzie.

Z pomocą do takich osób przychodzi Szlachetna Paczka. Bezinteresowna pomoc ma na celu nie tylko obdarowanie najpotrzebniejszych, ale też dodanie świętom magicznego wydźwięku. 12-13 grudnia odbył się finał tej akcji. Redakcja Menadżera Floty i Renault Polska wsparły organizatorów Szlachetnej Paczki z rejonu Starych Babic. Na czas rozwożenia prezentów, francuska marka użyczyła Renault Kangoo w wersji Maxi.

Okazało się, że był to samochód idealnie dostosowany do transportu nawet wielkogabarytowych przedmiotów. Szlachetna Paczka korzystając z Renault Kangoo rozwiozła niezliczoną wręcz liczbę prezentów, dzięki czemu ponad 30 rodzin ma szansę poczuć prawdziwą magię świąt.

Miejmy nadzieję, że za rok Szlachetna Paczka dotrze do jeszcze większej liczby potrzebujących rodzin. W końcu w tym wyjątkowym okresie każdy potrzebuje poczuć się wyjątkowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *