Richard Bona w Filharmonii Bałtyckiej. Menadżer Floty patronem medialnym!

Koncert nowego projektu Richarda Bony zapowiadany na 18 listopada 2020 roku został przeniesiony i odbędzie się 5 września 2021 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku o godzinie 20:00. Bilety na wszystkie wcześniejsze terminy tego koncertu ogłaszanego w ramach Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2020 zachowują ważność.

Druga fala epidemii COVID 19 i wynikające z tego ograniczenia powodują, że koncert Richarda Bony nie odbędzie się we wcześniej ogłaszanym terminie 18 listopada w ramach tegorocznej edycji Gdańsk LOTOS Siesta Festival.  Wszystkich zainteresowanych koncertem artysty organizator przeprasza za zaistniałe trudności wynikające z pandemicznych utrudnień obecnych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Przypominamy, że wszystkie bilety zakupione na wcześniej ogłaszany koncert artysty w ramach Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2020 zachowują swoją ważność.

Organizatorzy mają nadzieję na spotkanie wszystkich entuzjastów talentu artysty 5 września 2021 już bez obaw o wpływ COVID 19 na nasze zdrowie i życie. Jednym z patronów medialnych festiwalu jest Menadżer Floty.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *