Premio z prestiżową nagrodą Fleet Awards Polska 2020

Sieć Premio Opony-Autoserwis po raz piąty z rzędu została nagrodzona w prestiżowym plebiscycie Fleet Awards Polska. Marka zdobyła dwie statuetki zwyciężając w głosowaniu w kategoriach „Obsługa i eksploatacja pojazdów służbowych” oraz „Serwis opon”.

Plebiscyt Fleet Awards Polska 2020 składał się z dwóch integralnych części – Wielkiego Testu Flotowego oraz głosowania internetowego, które trwało od 1 czerwca do 30 września. Nominowanych zostało 68 pojazdów oraz 15 usług. W głosowaniu brali udział fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za zakup pojazdów do firm, dyrektorzy oraz przedstawiciele sektora MŚP (Małych i Średnich Przedsiębiorstw), którzy mogli wybrać najlepsze samochody (w 17 kategoriach) oraz najlepsze usługi flotowe (w ośmiu kategoriach).

Sieć Premio zwyciężyła w dwóch kategoriach z obszaru produktów i usług flotowych:  „Obsługa i eksploatacja pojazdów służbowych” oraz „Serwis opon”.

Te dwie statuetki to dla nas ogromne wyróżnienie, potwierdzające jak dużym zaufaniem darzą naszą sieć klienci flotowi. To także dowód na to, że przyjęta przez nas strategia działania przynosi zamierzone efekty. Od początku swojej działalności Premio stawiało sobie za cel oferowanie wysokiej jakości usług serwisowych oraz innowacyjnych rozwiązań odpowiadających na zmieniające się potrzeby rynku. Cieszymy się, że rzetelna praca serwisów Premio została potwierdzona kolejną nagrodą. Dziękujemy za każdy oddany na nas głos” – powiedział Tomasz Drzewiecki, dyrektor ds. Rozwoju Sieci Detalicznej Premio Opony-Autoserwis na Czechy, Słowację, Polskę, Węgry i Ukrainę.

Organizatorem Plebiscytu Fleet Awards jest Magazyn Flota, należący do portfolio Forum Media Polska, będącego częścią Forum Media Group (FMG). Oficjalnie ogłoszenie wyników odbyło się 20 października.

Oprócz nagród Fleet Awards Polska, sieć Premio może się pochwalić również 5 statuetkami zdobytymi w poprzednich latach w plebiscycie Fleet Derby.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *