III Międzynarodowe Targi EkoFlota już za nami!

W dniach 15-16 czerwca 2018 roku w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbyła się III edycja Międzynarodowych Targów EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność. Wydarzenie przyciągnęło wielu zwiedzających, interesujących się szeroką pojętą tematyką ekologii.

Pierwszego dnia targów odbył się Dzień Biznesowy, który był przeznaczony dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej. Mieli oni niepowtarzalną okazję do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z ekspertami. Liczne grono menadżerów motoryzacyjnych mogło zapoznać się m.in. z narzędziami niezbędnymi do podjęcia działań związanych z ochroną środowiska, społeczną odpowiedzialnością biznesu oraz rozwiązaniami, które ułatwią zarządzanie flotą i umożliwią zredukowanie kosztów jej działalności, jak też przetestować szereg ekologicznych pojazdów.

Pierwszego dnia Targów odbyła się również Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport. Współorganizatorem najważniejszego spotkania branży elektromobilności w Polsce było Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA).

Drugi dzień targów był otwarty dla zwiedzających. Specjalnie na tę okazję został przygotowany kącik zabaw dla najmłodszych i zaprezentowane zostały produkty związane z „zielonym” stylem życia. Tego dnia odbywały się otwarte dla wszystkich testy samochodów ekologicznych. Uczestnicy mogli również spróbować swoich sił w zawodach Ekodrift.

Wśród Głównych Patronów Honorowych tegorocznej edycji wydarzenia znalazły się trzy urzędy administracji rządowej. Na wsparcie III Międzynarodowych Targów EkoFlota zdecydowały się: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Energii oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Dziękujemy wystawcom oraz partnerom, a także wszystkim, którzy odwiedzili Centrum Targowo-Kongresowe przez te dwa dni. Bez Was nie byłoby EkoFloty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *