[W MAGAZYNIE] Świąteczny VIP Menadżer Floty – darmowa wersja interaktywna w prezencie

Drogie menadżerki i drodzy menadżerowie flot, przez cały rok zajmujecie się bardzo ważnymi zagadnieniami, w tym zarządzaniem, finansowaniem, serwisowaniem i telematyką. W okresie świątecznym warto zapomnieć na chwilę o pracy i zrelaksować się przy lekturze VIP Menadżera Floty. W ramach gwiazdkowego prezentu, do końca roku ten oraz wcześniejsze numery naszego magazynu w wersji interaktywnej udostępniamy całkowicie za darmo!

Jakie są całkowite koszty użytkowania Astona Martina, z którego korzysta pracownik mający tendencję do bardzo, bardzo ryzykownej jazdy? Jak rozliczać delegacje osoby, która podróżuje z jednego końca świata na drugi, często na gapę? Czemu on wydaje tyle pieniędzy w restauracjach?!

Zapewne nad tym głowią się pracownicy MI6 starający się ogarnąć działalność Jamesa Bonda. My na szczęście nie musimy. Agent Jej Królewskiej Mości został bohaterem naszej okładki dlatego, że jest postacią ze świata bardzo dalekiego od biurowego znoju.

Opisujemy szczegółowo samochody oraz zegarki 007. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was zestawienie akcesoriów i gadżetów, dzięki którym sami możecie poczuć się niczym Bond.

VIP Menadżer Floty nie byłby magazynem premium, gdyby zabrakło w nim również polskich gwiazd.

mf_vip_online_wiz01

Menadżer Floty w wersji interaktywnej – dodatkowe treści, filmy i galerie całkowicie za darmo>>>

Grzegorz Krychowiak, specjalnie dla VIP Menadżera Floty, opisał pięć ekskluzywnych restauracji, które najchętniej odwiedza w Paryżu.

Katarzyna Daniłowicz, Kobieta Szef 2017 według Gault&Millau i zwyciężczyni Top Chefa, przygotowała dla Was swoje interpretacje wigilijnych potraw. Dodatkowo w rozmowie z Katarzyną Szulik z bloga ironiczno-kulinarnego Hastalabistro.pl, właścicielka wrocławskiej restauracji Olszewskiego 128 opowiada o dążeniu do perfekcji w kuchni i zdradza, dlaczego ojciec nazywa ją garkotłukiem.

Pozostając przy tematach kulinarnych, publikujemy rozmowę z piwowarem Łukaszem Szwedem i szefem kuchni Piotrem Kozińskim z wrocławskiego Browaru Złoty Pies. Panowie doradzają, jakie piwo dobrać do wigilijnych potraw.

Alexandre Malval, absolwent prestiżowej Royal College of Art i szef designu marki Citroën, w rozmowie z VIP Menadżerem Floty mówi o tym, dlaczego francuski producent nie chce budować aut w stylu retro.

vip-menadzer-floty-12-2016_08

O historii Autodrom 4×4, jednego z największych w Polsce off-roadowych centrów rozmawialiśmy z jego twórcą, Romanem Wasikiem. Z Andrzejem Gajewskim, prezesem zarządu Stowarzyszenia FSO Pomorze, dyskutowaliśmy o dawnej, polskiej motoryzacji i działaniach mających pomóc w uratowaniu motoryzacyjnego dziedzictwa.

Jakub Roskosz, ekspert specjalizujący się w klasycznej modzie męskiej, autor najpopularniejszego i najbardziej opiniotwórczego bloga o modzie męskiej w Polsce www.jakubroskosz.com, radzi, jaki prezent wręczyć eleganckiemu mężczyźnie.

My bardzo dobrze wiemy, co chcielibyśmy dostać pod choinkę. Przetestowaliśmy dwa niebieskie potwory rodem z Japonii, modele Nissan GT-R i Lexus RC F. Autorem zdjęć, które zapewne wielu z Was chętnie powiesiłoby na ścianie w formie plakatu jest nasz dziennikarz Maciej Gis.

Wolicie coś bardziej subtelnego? Sprawdzaliśmy, jak spisuje się limuzyna XXI, hybrydowy model S500e z gamy Mercedesa.

vip-menadzer-floty-12-2016_09

Ponadto piszemy o designie użytkowym oraz kwestii finansów w motorsporcie i zastanawiamy się, czym jest premium feel.

Tradycyjnie w magazynie publikujemy również opinie naszych felietonistów. Tomasz Gorazdowski w kolejnym odcinku opowieści o podróży po Florydzie zastanawia się, czy Disney World faktycznie jest bajkowym miejscem. Maciej Pertyński pisze o tym, dlaczego Alfa Romeo uratowała targi w Los Angeles. Rafał Jemielita udowadnia, że nawet brzydkie samochody mogą być interesujące. Klaudia Podkalicka podsumowuje wydarzenia w sporcie motorowym i swoje starty w 2016 r.

Na koniec prosimy Was gorąco o odpowiedzenie na apel, jaki wystosował Adam Kornacki w kwestii pomocy dla fantastycznej Ani Ługowskiej. Szczegóły na FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”. Z góry dziękujemy i życzymy Wam zdrowych, radosnych, pogodnych Świąt oraz sukcesów w Nowym Roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *