Nowa mobilna strona www Volkswagen Leasing

Volkswagen Financial Services uruchomił nowy portal www.vwleasing.pl dla wszystkich zainteresowanych ofertą leasingową. Nowoczesny serwis to odpowiedź na potrzeby małych i średnich firm, jak i dużych flot oraz klienta indywidualnego.

Serwis został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników. Jest wykonany w technice RWD, dzięki czemu dostosowuje się do urządzeń mobilnych i automatycznie przyjmuje wielkość ekranu, na którym przeglądamy stronę.

„Nasi użytkownicy już dziś stanowią 40% odwiedzających portal za pośrednictwem urządzeń mobilnych, które z roku na rok wypierają urządzenia stacjonarne” – komentuje Daniel Trzaskowski, dyrektor sprzedaży flotowej Volkswagen Financial Services.

Na stronie głównej użytkownik może dokonać wyboru, z których usług chciałby skorzystać: od leasingu konsumenckiego, przez leasing z wysokim wykupem i wynajem długoterminowy do oferty samochodów poleasingowych marek Volkswagen, Audi, Škoda, Seat i Porsche.

„Obecni klienci docenią Strefę Użytkownika, która zawiera najczęściej wyszukiwane informacje na temat obsługi i administrowania firmowymi samochodami, a nowoczesny design i funkcjonalność pozwolą odkryć ofertę Volkswagen Leasing na nowo” – dodaje Daniel Trzaskowski.

Jednym z udogodnień udostępnionych w Strefie Użytkownika jest elektroniczny Portal Klienta. Umożliwia on zalogowanym internautom bezpłatny dostęp do e-faktur, danych, szczegółów dotyczących umów, a także rejestru zgłaszanych spraw i etapów ich realizacji.

Nowa strona jest dostępna pod adresem: www.vwleasing.pl

Źródło: Volkswagen Leasing