Zapraszamy na III Międzynarodowe Targi EkoFlota

III edycja Międzynarodowych Targów EkoFlota coraz bliżej, dlatego postanowiliśmy przedstawić pierwszych prelegentów, którzy pojawią się na Konferencji E-Mobility oraz część firm i instytucji, które znajdą się w strefie wystawców podczas tegorocznego wydarzenia.

Tym razem Międzynarodowe targi EkoFlota odbędą się nie w październiku, a już w połowie czerwca. Dwie dotychczasowe edycje wydarzenia okazały się sukcesem. II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność, które odbyły się w dniach 6-7 października 2017 r. w Warszawie, odwiedziło ponad 5000 osób oraz ponad 100 przedstawicieli mediów.

Targi podzielone zostały na przeznaczony dla profesjonalistów Dzień Biznesowy (piątek, 15 czerwca), na który obowiązuje bezpłatna rejestracja, oraz Dzień Otwarty (sobota, 16 czerwca), na który zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematami związanymi z ekologią i szukających sposobu na ciekawe spędzenie weekendu.

W trakcie Dni Biznesowego odbędzie się Konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony Transport. Weźmie w niej udział szerokie grono specjalistów z różnych branż z Polski i zagranicy. Prelegentami na Konferencji będą m. in. Kazimierz Rajczyk, Dyrektor Zarządzający Sektorem Energetycznym w ING Banku Śląskim, Członek Zarządu Echo Investment – Waldemar Olbryk, Piotr Michalczyk – Partner PwC oraz Mubarak Moosa, Dyrektor Zarządzający CEE w firmie Frost & Sullivan.

Głównym tematem spotkania będzie rozwój rynku pojazdów elektrycznych i infrastruktury w Europie Środkowo-Wschodniej, przepisów prawnych i prowadzenia biznesu w sposób przyjazny środowisku, a także kwestią nowoczesnej mobilności w działaniach samorządów oraz miast. Rejestracja na Konferencję E-Mobility rozpocznie się wkrótce.

W tegorocznej strefie wystawców znajdą się firmy i instytucje wspierające ideę promowania rozwiązań związanych z najnowszymi technologiami, ochroną środowiska oraz społeczną odpowiedzialnością. Będą to m. in.: Cartrack, Ecotap, EneGIVE, EVBOX, EV Garage, GO+EAuto, Greenway, IMMARI, INFO-EKSPERT, MOTO Flota, POWER, RAWICOM, RESPRO, smartcity-expert, Spie czy TrybEco.

Przedstawicielami branży motoryzacyjnej będą marki samochodowe takie jak: Lexus, Toyota czy Nissan.

Także podczas tegorocznej edycji swoją strefę będą miały koła naukowe polskich uczelni. Będą to m. in.: PWR Racing Team, czyli zespół studentów reprezentujących Politechnikę Wrocławską, studenci z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej, zespół E-Moto z krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, czy grupa Proton Dynamic, tworzona przez studentów Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

III Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność odbędą się w dniach 15 – 16 czerwca w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie przy ulicy Marsa 56C.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *