Volkswagen Bank sponsorem turnieju w Karolinka Golf Park

W najbliższą sobotę, 27 sierpnia, odbędzie się turniej golfowy z okazji 20-lecia Opolskiego Klubu Golfowego. Miejscem zawodów będzie kompleks Karolinka Golf Park niedaleko Opola. Partnerem tytularnym został dealer samochodowy Audi Lellek Opole, a jednym ze sponsorów Volkswagen Bank.

Turniej 20-lecia Opolskiego Klubu Golfowego Akademia Golfa by Audi Lellek Opole jest częścią obchodów jubileuszu klubu. Zawody odbędą się 27 sierpnia w godz. 11.00-16.00. Całość zaplanowano w formule texas scramble. Golfiści będą rywalizowali parami, natomiast zapisy są otwarte dla wszystkich chętnych.

Wśród sponsorów turnieju jest Volkswagen Bank (dostarczający usługi bankowe w ramach Volkswagen Financial Services), który specjalizuje się w działalności kredytowej i depozytowej, oferując m.in. konta firmowe, lokaty, kredyty gotówkowe oraz karty debetowe Visa z wizerunkami samochodów, np. z modelem Audi e-tron.

Sobotni turniej w Karolinka Golf Park to wspaniałe wydarzenie dla wszystkich pasjonatów gry w golfa. Dyscyplina, która w przeszłości uważana była za elitarną, zyskuje coraz więcej zwolenników. Jeśli miałabym porównać Volkswagen Bank do sportu, to byłby to właśnie golf. Dlaczego? Z jednej strony mamy swoje grono klientów, którzy nam ufają, a z drugiej konsekwentnie chcemy trafiać do nowych, pokazując, że warto z nami grać i trafiać do dołka. Dlatego serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zawodach. Trzymamy kciuki za najlepszych – mówi Daria Pawęda, dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Wydarzenie tej rangi odbywa się raz na 20 lat, dlatego postanowiliśmy zadbać o jego wyjątkową oprawę. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, m.in. dołki konkursowe oraz ufundowaliśmy ciekawe nagrody. Miłośnicy motoryzacji będą mieli okazję przetestować też niektóre modele naszych samochodów – dodaje Grzegorz Lellek, prezes zarządu Grupy Lellek.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.