Seat rozpoczyna sezon promocyjny. Hiszpańskie auta z rabatami

Wielu polskich kierowców czeka z finalizacją decyzji zakupowej do ostatniego kwartału roku, ponieważ wtedy na rynku motoryzacyjnym pojawiają się dodatkowe promocje na samochody. Seat oprócz 5-letniej gwarancji przygotował jeszcze ofertę rabatową dla klientów i zachęca do skorzystania z promocji ważnej na wybrane modele do 31 grudnia 2023 roku.

Nowe, niższe ceny samochodów

Korzystnej zmianie uległy ceny poszczególnych modeli hiszpańskiej marki. Model SEAT Arona w wersji Style klienci kupią już od 83 900 zł brutto, w wersji Marina – od 88 000 zł brutto, natomiast w wersji FR – od 101 400 zł brutto. Ceny modelu SEAT Ateca także zostały obniżone – w każdym z wariantów są one do 8 tys. zł niższe, dzięki czemu przykładowo za model Ateca Reference zapłacimy 93 800 zł. Rabatem 6 tys. zł objęty został również model SEAT Tarraco, którego w wersji Style zakupimy od 147 600 zł brutto, a w wersji Xperience – od 176 800 zł brutto.

Pakiety promocyjne Comfort+

Oferta rabatowa SEAT-a dotyczy także pakietów wyposażenia Comfort+ dla modeli Arona, Ateca, oraz Leon. W przypadku pierwszego z nich cena dla wersji Style i Marina wynosi 1 999 zł, a dla wersji FR – 2 499 zł. W modelu Ateca za pakiety dla wersji Style zapłacimy 3 732 zł, natomiast dla wersji Xperience i FR – 2 999 zł. Natomiast Comfort+ w SEAT-cie Leonie dla wersji FR dokupimy za 4 999 zł zamiast 7 386 zł.

W ostatnim kwartale 2023 możemy pochwalić się jeszcze lepsza ofertę na SEAT-a. Obok rabatów do 8 000 zł w zależności od modelu, klienci mogą doposażyć samochody w pakiety zwiększające komfort użytkowania, które dostępne są także w promocyjnych cenach. Do tego do dyspozycji jest nowoczesna i skrojona na potrzeby klientów bardzo korzystna oferta finansowania – podkreśla Katarzyna Dziomdziora, PR managerka marek Seat i Cupra.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *