Nissan Leaf z nowymi ofertami finansowania

Od października elektryczny Nissan Leaf dostępny jest w nowych ofertach promocyjnych – w kredycie z ratą od 990 zł miesięcznie, niską wpłatą własną (dzięki dopłatom rządowym z programu „Mój elektryk”), a także pakietem 1000 darmowych kW na ładowanie w sieci Greenway.

Przykładowo, w kredycie Nissan SELECT na okres 24 miesięcy, którego RRSO wynosi 0%, miesięczna rata za samochód w wersji VISIA wynosi 990 zł brutto. Znaczącą korzyścią dla klienta decydującego się na zakup bezemisyjnego samochodu jest uruchomiony w lipcu tego roku program rządowych dopłat do zakupu samochodów na prąd przez klientów indywidualnych „Mój elektryk”. Uwzględniając dopłaty przysługujące beneficjentom programu wpłata własna, wynosząca nominalnie 32 000 zł brutto, może zostać zmniejszona do poziomu 13 250 zł brutto (-18 750 zł brutto), bądź nawet do jedynie 5000 zł brutto (-27 000 zł brutto), jeśli klient jest posiadaczem Karty Dużej Rodziny.

Sumując wszystkie opłaty, nabywca z KDR zapłaci za samochód równowartość 96 900 zł brutto. Przypominając – mówimy o nowym, w pełni elektrycznym samochodzie rodzinnym.

Co więcej, Nissan oferuje teraz klientom decydującym się na zakup modelu Leaf pakiet 1000 kW darmowej energii do wykorzystania w ciągu 3 lat w ładowarkach sieci Greenway – największego operatora stacji ładowania w Europie Środkowej i Wschodniej. Pakiet ten, przy średnim zużyciu energii w modelu Leaf, pozwoli na darmowe przejechanie nawet 6000 km. Pokonanie tego dystansu samochodem spalinowym kosztowałoby ok. 2500 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *