MHC Mobility Day, czyli promocja elektromobilności w praktyce

Na warszawskim Torze Wyścigów Konnych na Służewcu nasza redakcja uczestniczyła w bardzo ciekawym wydarzeniu, organizowanym przez jednego z liderów rynku flotowego firmę MHC Mobility. Mobility Day ma na celu promowanie e-transformacji w biznesie poprzez dostarczenie profesjonalnej wiedzy na temat aspektów ekonomicznych i ekologicznych elektromobilności oraz możliwość sprawdzenia i porównania większości dostępnych na rynku pojazdów elektrycznych.

W programie imprezy znalazły się m.in.: EVPOLY – oryginalny test pojazdów w formie gry miejskiej, który okazał się prawdziwym wyzwaniem dla uczestników; strefy marek i strefy wiedzy – w tym rozmowy z ekspertami, prezentacja i testowanie samochodów; strefa mikromobilności – małe pojazdy miejskiej, rowery, hulajnogi, skutery; oraz After Party z muzyką na żywo, które zakończyło się wspaniała zabawą w późnych godzinach wieczornych.

Trzeba dodać, że testowanie samochodów elektrycznych w formule gry miejskiej cieszyło się sporym zainteresowaniem uczestników, którzy mogli doświadczyć wszystkich aspektów użytkowania takich pojazdów, a także poczuć prawdziwe emocje i nutkę adrenaliny związanych z rywalizacją. Na zwycięzców EVPOLY czekały atrakcyjne nagrody.

Wśród modeli samochodów, które można było przetestować znalazły się m.in.: Hyundai Ioniq 6, Ford Mustang Mach-E, Mercedesy EQS SUV oraz EQE, BMW iX oraz i7, a także Kia EV6 GT, Renault E-Tech oraz około 60 innych pojazdów.

Tekst i zdjęcia: Jolanta Stypułkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *