Lukas Podolski ambasadorem marki Volkswagen Samochody Dostawcze

Volkswagen Samochody Dostawcze i piłkarz Lukas Podolski rozpoczynają bliską współpracę. Podolski – obecnie zawodnik Górnika Zabrze, a przed laty również reprezentant Niemiec, pojawi się jako nowa twarz marki w centralnych materiałach wideo na kanałach social media Volkswagen Samochody Dostawcze.

Zawsze podobał mi się Amarok, ale ostatnio zakochałem się w ID. Buzz” – mówi Lukas Podolski, w latach 2004-2017 reprezentant Niemiec w piłce nożnej, a obecnie napastnik Górnika Zabrze. Ale Lukas Podolski to nie tylko wzór do naśladowania jako piłkarz. Jest zaangażowany społecznie i wspiera pokrzywdzone dzieci za pomocą „Fundacji Lukasa Podolskiego”. O skali jego zaangażowania świadczy też fakt, że niedawno z własnych środków zakupił nowy autokar dla młodzieżowych grup Górnika Zabrze. Jest też odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, świetnie poruszającym się w świecie social mediów. Jego profile na Facebooku, czy na Instagramie śledzi ponad 17 milionów followersów. Stąd na początek jego współpraca z marką Volkswagen Samochody Dostawcze dotyczyć będzie właśnie social mediów.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Lukas Podolski został ambasadorem naszej marki i cieszymy się na wspaniałą współpracę” – mówi Lars Krause, członek zarządu Volkswagen Samochody Dostawcze ds. sprzedaży i marketingu. Simone Brüsewitz, szefowa Experience Marketing, dodaje: „Lukas jest ogromnym fanem naszej marki i wiem, że nie może się doczekać wizyty w zakładzie produkcyjnym w Hanowerze. Wnosi do naszej współpracy wiele pomysłów na dalsze działania, więc możemy się spodziewać, że ten wspólny projekt będzie się owocnie rozwijał.”

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *