Jedyny autoryzowany Tesla Approved Body Shop w Polsce północnej

Tesla jest liderem pod względem wydajności, jakości i bezpieczeństwa. Z powodu zastosowanej najnowszej technologii ważne jest, aby Tesla była naprawiana w taki sposób, jaki zaleca producent. Od teraz takiej naprawy można dokonać w okolicach Gdańska.

Centrum napraw powypadkowych Grupy Makurat jest jednym z czterech warsztatów blacharskich zatwierdzonych przez Teslę w Polsce. – Dzięki prawie dwudziestoczteroletniemu doświadczeniu w naprawie uszkodzonych pojazdów segmentu premium zdobyliśmy najwyższe poziomy certyfikacji, fachowej wiedzy, umiejętności i precyzji w naszej branży. Dzięki specjalistycznym narzędziom i szkoleniom zapewnianym bezpośrednio przez Teslę możemy zagwarantować, że każde auto tej marki zostanie poddana najlepszej obróbce i przywrócona do stanu sprzed wypadku – mówi Marcin Węsiora, dyrektor zarządzający. – Nasz zespół to fachowcy z certyfikatem Tesli, a nasz warsztat został wyposażony w narzędzia i sprzęt bezpośrednio od Tesli, aby wykonać wszystkie procedury naprawcze na najwyższym poziomie. W dzisiejszych czasach nowa technologia rozwija się w szybkim tempie. Sprzęt, którego używamy, jest jednym z najlepszych w branży, co pozwala nam zapewnić poziom jakości, na jaki zasługuje każdy klient – dodaje.

Świat zmierza ku eletromobilności, a my rozumiemy ten kierunek. W autoryzowanej stacji Tesla Approved Body Shop klient może naprawić swoją Teslę zgodnie ze standardami producenta. Dodatkowo każdy może oczekiwać samochodu zastępczego tej samej marki oraz śmiało liczyć na najkrótszy możliwy czas realizacji danej naprawy – podkreśla z kolei Dawid Makurat, koordynator Tesla Appproved Body Shop.

Nowa autoryzowana stacja Tesla Approved Body Shop Grupy Makurat swoją lokalizację ma w Pępowie przy ul. Gdańskiej 62. Więcej na www.teslagdansk.pl

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *