Goodyear rusza z nową akcją promocyjną

Goodyear uruchomił nową akcję promocyjną, w ramach której klienci mogą przy zakupie opon otrzymać zwrot do 250 zł. Oferta dotyczy zakupu różnych typów i rozmiarów opon przeznaczonych do samochodów osobowych, 4×4 i SUV-ów oraz aut dostawczych. Promocja obowiązuje do końca czerwca lub do wyczerpania puli nagród.

Z promocji można skorzystać w trzech prostych krokach:

Krok 1: Kup 4 opony objęte promocją (4 takie same lub 2×2) wraz z usługą montażu. Zakupu można dokonać na stronach http://www.goodyear.pl/ oraz https://www.premio.pl/ lub w dogodnym, stacjonarnym punkcie sprzedaży detalicznej objętym promocją. Lista punktów jest dostępna na stronie www.promocja.goodyear.pl. Promocją objęte są opony osobowe letnie, zimowe i całoroczne marki Goodyear w rozmiarze od 17 do 23 cali. W przypadku opon dostawczych promocja dotyczy rozmiarów od 15 do 19 cali. Usługa montażu nie jest wymagana w przypadku zakupu kompletu opon promowanych u dealerów samochodowych.

Krok 2: Zarejestruj dowód zakupu poprzez formularz dostępny na stronie www.promocja.goodyear.pl.

Krok 3: Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz zwrot środków w postaci czeku BLIK. Odbierz gotówkę w wybranym bankomacie. Wysokość nagrody zależy od rozmiaru i przeznaczenia zakupionych opon.

Zarejestrowane mogą być tylko dowody zakupu, czyli paragon lub faktura VAT, w których wskazana jest marka oraz rozmiar opony. Dowody zakupu, które uniemożliwiają identyfikację promowanych opon, będą odrzucane. Dodatkowo w przypadku zakupu opon w serwisie oraz na wspomnianych wcześniej stronach internetowych, dowód zakupu musi zawierać osobną pozycję potwierdzającą montaż opon.

Udział w promocji mogą wziąć osoby fizyczne lub osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, a także przedstawiciele osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek i innych jednostek organizacyjnych, którzy w czasie trwania okresu promocyjnego kupią komplet opon promocyjnych na rzecz podmiotów, które reprezentują. Promocja Goodyear potrwa do 30 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania puli nagród. Regulamin oraz szczegóły akcji są dostępne na stronie www.promocja.goodyear.pl.

W ofercie promocyjnej konsumenci znajdą na przykład flagowe oponę letnią Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 w szerokiej palecie rozmiarowej. Jej niskie opory toczenia oraz wysoka nośność sprawiają, że jest idealna nie tylko dla typowych samochodów osobowych, ale także dla nowoczesnych SUV-ów oraz pojazdów elektrycznych, których kierowcy mają wyższe wymagania wobec opon z racji potrzeby maksymalizowania zasięgu i wydajności. Cześć artykułów z linii Eagle F1 Asymmetric 6 jest wyposażona w innowacyjne technologie Goodyear SoundComfort i SealTech. Ta pierwsza zapewnia cichszą jazdę, co jest kluczowe dla użytkowników pojazdów elektrycznych, natomiast SealTech automatycznie uszczelnia przebicia bieżnika opony o średnicy do 5 mm.

Kierowcy, którzy nie chcą wymieniać opon co sezon, a jednocześnie chcą czuć się pewnie na drodze niezależnie od warunków pogodowych, znajdą w promocyjnej ofercie opony całoroczne Goodyear Vector 4Seasons, oznaczone symbolem trzech szczytów górskich (3PMSF), który potwierdza, że model ten spełnia rygorystyczne normy testowe niezawodności i bezpieczeństwa na śniegu. Ponadto zapewnia dobre osiągi na mokrej i suchej nawierzchni, co zostało potwierdzone w wielu testach niezależnych organizacji oraz magazynów motoryzacyjnych.

Źródło: Materiał partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *