Auto Fus Group dealerem marek Renault i Dacia w Białymstoku

Auto Fus Group dołącza do sieci koncesjonerów marek Renault i Dacia w Białymstoku. Liczący prawie 1000 m2 powierzchni wystawienniczej salon, zlokalizowany 15 minut od centrum miasta, właśnie rozpoczął działalność zapewniając pełną obsługę zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych obu marek.

Nowy dealer zaproponuje klientom pełną ofertę marek Renault i Dacia, jak również obsługę posprzedażną wraz z pakietem usług finansowych i ubezpieczeniowych. Jest to powrót firmy Auto Fus do grona przedstawicieli Grupy Renault. – Zawsze, nawet w czasach, kiedy nie łączyły nas interesy, podziwialiśmy prowadzenie biznesu przez Grupę Renault, dlatego bardzo cieszymy się na ponowną współpracę. Zamierzamy do niej wnieść nasze doświadczenie i zaangażowanie, a także wypracowaną przez kilkadziesiąt lat kulturę współpracy z klientami, którą dostosujemy do wymogów i standardów Renault i Dacii. Podlaski rynek jest dla nas bardzo ważny. Zdążyliśmy się na nim zadomowić i zdobyć zaufanie lokalnych mieszkańców oraz firm. Jest to dla nas dobra baza na start oferty nowych marek, w które bardzo wierzymy – powiedział Tomasz Fus, wspólnik w Auto Fus Group.

Obecnie salon Renault i Dacii w Białymstoku dysponuje powierzchnią wystawienniczą niemal 1000 m2 oraz dedykowanym zespołem 15 doradców i 12 stanowiskami serwisowymi. Auto Fus Group jeszcze w tym roku planuje rozpoczęcie budowy oddzielnego serwisu do obsługi samochodów dostawczych Renault. Kompleks ma zapewnić dodatkowe stanowiska serwisowe i rozwój usług blacharsko-lakierniczych.

To bardzo dobry znak dla naszych marek. Powiększa się sieć autoryzowanych partnerów Grupy Renault. Cieszymy się, że dołącza do nas partner handlowy z tak dużym doświadczeniem, spełniający najwyższe standardy obsługi. Rozwój sieci jest dla nas niezwykle ważny i stanowi odzwierciedlenie zapotrzebowania lokalnych rynków, szczególnie że następuje to w roku wprowadzania wielu nowości produktowych, tak po stronie Renault, jak i Dacii – mówi Tomasz Mróz, dyrektor wykonawczy Grupy Renault w Polsce i krajach bałtyckich.

Tym samym Auto Fus Group z salonem Porosły Kolonia 1K dołącza do przedstawicieli Grupy Renault w Białymstoku, których reprezentantem jest także firma PHUP Motozbyt Sp. z o.o., oferująca samochody oraz serwis Renault i Dacia przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 19B, jak również usługi serwisowe obu marek przy ul. Poleskiej 61 w Białymstoku.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *