Arval wynajął 239 samochodów Biedronce

Arval Service Lease Polska wygrał przetarg na dostarczenie Jeronimo Martins Polska, właścicielowi sieci sklepów Biedronka, 239 nowych samochodów osobowych Kia Ceed kombi. Biedronka wymienia obecnie flotę pojazdów, która na co dzień wykorzystywana jest przez pracowników sieci, współpracujących z dostawcami. Wszystkie samochody dostarczone przez Arval zostaną wydane do połowy grudnia tego roku.

Jeronimo Martins Polska, właściciel Biedronki, największej sieci detalicznej w Polsce jest nowym klientem Arval w Polsce. – Z przyjemnością rozpoczynamy współpracę z Jeronimo Martins Polska. Traktujemy ją jako wyraz uznania i zaufania do jakości usług dostarczanych przez Arval. Jesteśmy gotowi sprostać indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom klienta, zapewniając nie tylko szybkie i sprawne dostawy pojazdów, ale również kompleksowe wsparcie w zarządzaniu flotą – informuje Łukasz Ross, Head of Sales – Large and IBO Segments z Arval Service Lease Polska.

Za sprawą tego kontraktu we flocie Jeronimo Martins Polska będą użytkowane 239 nowe samochody Kia Ceed kombi, z silnikiem benzynowym 1.6 turbo, o mocy 160 KM. O wyborze tego auta zdecydował jego komfort oraz aspekty ekonomiczne. Wydanie pojazdów jest już w toku, samochody są sukcesywnie przekazywane przedstawicielom sieci Biedronka w warszawskim Arval Store przy al. Wilanowskiej. Wszystkie pojazdy mają zostać odebrane w I połowie grudnia br. Biedronka korzysta ze wsparcia kilku dostawców usługi wynajmu długoterminowego.

Współpraca z Jeronimo Martins Polska to dla nas inspiracja do dalszego rozwoju i doskonalenia usług. Wymiana doświadczeń pozwoliła nam na indywidualne dopasowanie oferty do klienta, dostosowanie dotychczasowych procesów i spełnienie bardzo wysokich wymagań dotyczących zakresu obsługi. Doświadczenie Arval pozwoliło szybko zrealizować dostawę pojazdów oraz przygotować „szyte na miarę” szkolenia dla kierowców – mówi Maciej Wieczorkowski, Business Manager, który odpowiada za współpracę z klientem.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *