Anna Biekionis jurorką w konkursie „Liderzy jakości OTOMOTO”

Anna Biekionis, Country Manager w DKV Mobility Poland znalazła się w gronie jurorów konkursu „Liderzy jakości” platformy motoryzacyjnej OTOMOTO. Jako ekspertka, która prawie od 25 lat zajmuje się rozwijaniem sektora transportu i logistyki oraz wspieraniem polskich przewoźników w podbijaniu rynków europejskich, będzie uczestniczyć w wyborze najbardziej jakościowych ogłoszeń w kategorii maszyny ciężkie.

Biekionis jest entuzjastką nowych technologii. Wierzy, że digitalizacja i platformizacja usług są w stanie skokowo zwiększyć efektywność całej branży TSL. Jako część DKV Mobility ma wpływ na globalną transformację rynku i z sukcesami przeprowadza polski oddział przez rewolucję w usługach transportowych, opartą na wykorzystaniu narzędzi informatycznych i danych dużego rozmiaru. W konkursie „Liderzy jakości” dla klientów biznesowych OTOMOTO, jury wyróżni autorów najbardziej jakościowych ogłoszeń publikowanych na platformie. To wyjątkowa okazja, by promować dobre praktyki sprzedaży online w branży motoryzacyjnej i zachęcać przedsiębiorców do maksymalnej transparentności. Dzięki temu, klienci mogą szybciej podejmować zakupowe decyzje w świadomy i bezpieczny sposób.

– Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła pomóc w wyborze najbardziej jakościowych ogłoszeń motoryzacyjnych w kategorii heavy. Obserwuję rozwój szeroko pojętej branży motoryzacyjnej od lat 90., jestem entuzjastką innowacji w ogromnym stopniu wpływających na dynamikę tego rozwoju. W dzisiejszych czasach efektywny biznes buduje się w oparciu o dane i analizy, a transparentność i dzielenie się wiedzą są podstawą sukcesu rynkowego. Te wszystkie wartości promuje także OTOMOTO, a konkurs „Liderzy jakości” jest ich częścią – powiedziała Anna Biekionis.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *