Targi EkoFlota 2019 odbędą się w Poznaniu

Ten rok przyniesie duże zmiany w realizacji targów EkoFlota. Impreza powraca do terminu jesiennego, rozszerza swoją formułę i odświeża identyfikację wizualną, ale przede wszystkim wiąże się z największym partnerem targowym w Polsce – Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Wydawca magazynu „Menadżer Floty”, twórca targów EkoFlota, podpisał umowę o wspólnej organizacji tegorocznej imprezy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, niekwestionowanym liderem branży wystawienniczej w Polsce. Impreza potrwa 3 dni, od 9 do 11 października 2019.

– Grupa MTP obecna jest na rynku motoryzacyjnym za sprawą organizowanych od lat wydarzeń jak: Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce, Retro Motor Show w Poznaniu, Auto Nostalgii w Warszawie, czy też branży warsztatowej poprzez Targi Techniki Motoryzacyjnej. Połączenie sił z Menadżerem Floty i wspólna organizacja targów EkoFlota, idealnie uzupełnia portfolio naszych wydarzeń – mówi Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Grupy MTP – Jestem przekonany, że  wspólnie stworzymy nową jakość wydarzeń na rynku flotowym w Polsce, dostarczając wielu pozytywnych emocji i nowych kontaktów biznesowych – uzupełnia Kobierski.

– Bardzo się cieszę, że Grupa MTP zdecydowała się na wspólną organizację naszych targów. Pokazuje to, jaki potencjał drzemie w EkoFlocie, skoro stała się przedmiotem zainteresowania tak poważnej instytucji, jak Międzynarodowe Targi Poznańskie. W tym roku spodziewamy się ponad 10 000 klientów biznesowych,  na których będzie czekać ekspozycja  o powierzchni 9 000 m2 – mówi Piotr Wielgus, redaktor naczelny „Menadżera Floty” – Tegorocznej EkoFlocie będzie towarzyszyło hasło „Motoryzacja Przyszłości”, co oznacza, że zrobimy duży krok naprzód i zaprezentujemy wszystkie najnowsze trendy branżowe – dodaje Wielgus.

Sukces wydarzenia determinuje między innymi szeroka kampania skierowana do klientów Grupy MTP, współpracujących przez cały rok, przy okazji organizowanych targów dla branż takich, jak: budownictwo, żywność i gastronomia, czy technologie przemysłowe oraz oczywiście Poznań Motor Show, partnerem medialnym którego został „Menadżer Floty”.

Ponadto, w tym samym czasie będą się odbywały targi Pol-Eco System – największe wydarzenie w branży ochrony środowiska w tej części Europy. Synergia z targami Pol-Eco pozwoli na dotarcie
do jeszcze szerszej grupy docelowej oraz gwarantuje jak największe zainteresowanie instytucji rządowych i samorządowych.

Uroczyste otwarcie targów EkoFlota odbędzie się 9 października. Będzie to także dzień prasowy, na który zapraszamy dziennikarzy. Tego dnia odbędzie się konferencja E-Mobility, z udziałem znamienitych gości z Polski i zagranicy. Wręczymy także nagrody targów EkoFlota. Podczas trzech dni trwania imprezy podziwiać będzie można nie tylko wystawę statyczną, ale także skorzystać z jazd testowych w Miasteczku Motoryzacyjnym.

Wstęp na targi jest bezpłatny dla zarejestrowanych gości. Rejestracja ruszy wkrótce. Trwa już sprzedaż powierzchni wystawienniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *