Targi EkoFlota 2019 odbędą się w Poznaniu

Ten rok przyniesie duże zmiany w realizacji targów EkoFlota. Impreza powraca do terminu jesiennego, rozszerza swoją formułę i odświeża identyfikację wizualną, ale przede wszystkim wiąże się z największym partnerem targowym w Polsce – Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Wydawca magazynu „Menadżer Floty”, twórca targów EkoFlota, podpisał umowę o wspólnej organizacji tegorocznej imprezy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, niekwestionowanym liderem branży wystawienniczej w Polsce. Impreza potrwa 3 dni, od 9 do 11 października 2019.

– Grupa MTP obecna jest na rynku motoryzacyjnym za sprawą organizowanych od lat wydarzeń jak: Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce, Retro Motor Show w Poznaniu, Auto Nostalgii w Warszawie, czy też branży warsztatowej poprzez Targi Techniki Motoryzacyjnej. Połączenie sił z Menadżerem Floty i wspólna organizacja targów EkoFlota, idealnie uzupełnia portfolio naszych wydarzeń – mówi Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Grupy MTP – Jestem przekonany, że  wspólnie stworzymy nową jakość wydarzeń na rynku flotowym w Polsce, dostarczając wielu pozytywnych emocji i nowych kontaktów biznesowych – uzupełnia Kobierski.

– Bardzo się cieszę, że Grupa MTP zdecydowała się na wspólną organizację naszych targów. Pokazuje to, jaki potencjał drzemie w EkoFlocie, skoro stała się przedmiotem zainteresowania tak poważnej instytucji, jak Międzynarodowe Targi Poznańskie. W tym roku spodziewamy się ponad 10 000 klientów biznesowych,  na których będzie czekać ekspozycja  o powierzchni 9 000 m2 – mówi Piotr Wielgus, redaktor naczelny „Menadżera Floty” – Tegorocznej EkoFlocie będzie towarzyszyło hasło „Motoryzacja Przyszłości”, co oznacza, że zrobimy duży krok naprzód i zaprezentujemy wszystkie najnowsze trendy branżowe – dodaje Wielgus.

Sukces wydarzenia determinuje między innymi szeroka kampania skierowana do klientów Grupy MTP, współpracujących przez cały rok, przy okazji organizowanych targów dla branż takich, jak: budownictwo, żywność i gastronomia, czy technologie przemysłowe oraz oczywiście Poznań Motor Show, partnerem medialnym którego został „Menadżer Floty”.

Ponadto, w tym samym czasie będą się odbywały targi Pol-Eco System – największe wydarzenie w branży ochrony środowiska w tej części Europy. Synergia z targami Pol-Eco pozwoli na dotarcie
do jeszcze szerszej grupy docelowej oraz gwarantuje jak największe zainteresowanie instytucji rządowych i samorządowych.

Uroczyste otwarcie targów EkoFlota odbędzie się 9 października. Będzie to także dzień prasowy, na który zapraszamy dziennikarzy. Tego dnia odbędzie się konferencja E-Mobility, z udziałem znamienitych gości z Polski i zagranicy. Wręczymy także nagrody targów EkoFlota. Podczas trzech dni trwania imprezy podziwiać będzie można nie tylko wystawę statyczną, ale także skorzystać z jazd testowych w Miasteczku Motoryzacyjnym.

Wstęp na targi jest bezpłatny dla zarejestrowanych gości. Rejestracja ruszy wkrótce. Trwa już sprzedaż powierzchni wystawienniczych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *