zarządzanie flotą

ProfiAuto Show 2017 pod patronatem Menadżera Floty

Redakcja magazynu „Menadżer Floty: Forum Biznesowe” objęła patronatem medialnym targi ProfiAuto Show 2017. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-4 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach pod hasłem „Odkryj Nowoczesną Motoryzację”.

ProfiAuto Show to wydarzenie dedykowane przede wszystkim profesjonalistom związanym z branżą motoryzacyjną. Swoje nowości i najlepsze produkty zaprezentuje ponad 140 wystawców.

Organizator postawił sobie za cel przedstawienia jak największej liczby nowoczesnych rozwiązań, które mają pozwolić na dopasowanie warsztatu do wciąż zmieniających się warunków rynkowych i środowiskowych. Uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w platformach dyskusyjnych i skorzystać z całej gamy szkoleń organizowanych przez liderów rynku oraz specjalistów z firmy Moto-Profil.

O uzupełnieniu wyposażenia warsztatu oraz przystosowaniu go do wymogów zmieniającego się rynku opowiadać będą m.in. Łukasz Ryś i Mariusz Maksym, eksperci ProfiAuto, znani także z programu „Projekt Warsztat”, który jest emitowany na antenie TVN Turbo.

ProfiAuto Show 2017 to również najnowsze modele znanych producentów samochodów oraz szereg imprez towarzyszących, w tym pokazy trialu i FMX.

Więcej szczegółów na: profiauto.pl/show