BMW Urban Garage już otwarte

Na mapie Warszawy pojawił się nowy punkt. BMW Urban Garage zostało stworzone przez BMW Inchcape Polska, jest wymarzonym miejscem dla pasjonatów motocykli. Do niemal końca czerwca, zainteresowani będą mogli wysłuchać ciekawych wywiadów, zobaczyć unikalne motocykle, a także je przetestować.

Unikalna strefa BMW Urban Garage powstała przy ulicy Wioślarskiej 4 w Warszawie. Jest dziełem BMW Inchcape Polska, która postanowiła jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość motocykli tworzonych przez niemiecką markę.

Na gości, którzy postanowią odwiedzić strefę, czeka wiele atrakcji. Wśród nich m.in. prezentacje najnowszych modeli motocykli, jak też unikatów „z duszą”, praktyczne szkolenia, m.in. jak rozpocząć przygodę z motocyklem, na co zwrócić uwagę, kupując sprzęt, jak o niego dbać, a także rozmowy z ekspertami. Ponadto podczas każdego z sześciu czterodniowych bloków (od 20 maja do 27 czerwca) będzie można skorzystać z jazd testowych najnowszymi modelami motocykli, np. BMW S 1000 R czy BMW R18 Classic.

Nie zabraknie też spotkań z osobowościami ze świata sportu i telewizji, dla których motocykle to coś więcej niż pasja. Wśród przykładów można wymienić m.in. rozmowy z Jackiem Czachorem i Odetą Moro, spotkanie z Teamem LRP oraz wiele innych aktywności.

BMW Urban Garage to dla nas projekt wyjątkowy. Po wielomiesięcznej przerwie, gdy większość spotkań odbywała się w wirtualnym świecie, otwarcie takiej przestrzeni to kolejny sposób, aby rozbudowywać doświadczenia offline naszych klientów. Doświadczenia te nabierają dziś szczególnego znaczenia. Konsumenci odwiedzają miejsca tradycyjnej sprzedaży rzadziej, jednocześnie spędzając w nich mniej czasu. W klimatycznym, specjalnie zaprojektowanym miejscu w cieszącej się dużą popularnością w okresie letnim lokalizacji chcemy dać możliwość wejścia do świata BMW Motorrad Inchcape na zupełnie innych zasadach niż w salonie. Cieszymy się, że będziemy mogli dzielić się naszym doświadczeniem i dać możliwość sprawdzenia na żywo osiągów maszyn BMW w takim otoczeniu” – mówi Witold Wcisło, prezes zarządu Inchcape Polska.

Pewnego rodzaju „wisienką na torcie” będą konkursy, w których do wygrania jest choćby dwumiesięczny wynajem BMW GS1250 czy udział w motocyklowej wycieczce po niezwykłych szlakach wiodących wokół Warszawy, którą poprowadzi Tomasz Kulik, twórca Motocyklowej Szkoły Jazdy Kulikowisko.

BMW Urban Garage to strefa, która powstała z pasji i miłości do motocykli i jest wynikiem wieloletniej udanej współpracy Inchcape z BMW Motorrad. To unikalne miejsce, w którym będzie można spotkać urzekające modele z przeszłości, a równocześnie spojrzeć w przyszłość motocykli oraz doświadczyć niezapomnianych emocji z jazdy” – dodaje Hubert Szaniawski, Country Manager BMW Motorrad Inchcape.

Strefa BMW Urban Garage położna jest nad brzegiem Wisły, obok budynku Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Będzie działać od czwartku do niedzieli od godzinach od 12:00 do 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *