[W MAGAZYNIE] Menadżer Floty: Forum Biznesowe, wydanie wakacyjne

Już dostępne jest kolejne wydanie Menadżera Floty. W wakacyjnym numerze potargowym prezentujemy obszerną relację z III Międzynarodowych Targów EkoFlota oraz konferencji E-Mobility, zorganizowanej wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych. Niejako pokłosiem targów jest szkolenie Nissan LEaf Roadshow, zainaugurowane wspólnie z marką Nissan we Wrocławiu.

Raport – telematyka

Tym razem do naszego Raportu trafia szeroko pojęta telematyka i jej rola w nowoczesnym zarządzaniu flotą. Przyglądamy się dostępnym systemom, rozwiązaniom i produktom.

Wywiady

– W dziale Biznes rozmawiamy z Marcinem Paciorkiem, kierownikiem sprzedaży flotowej w marce Volkswagen. Zdradza nam on m.in. co decyduje o popularności tej marki w Polsce.

– Tomasz Mróz, dyrektor sprzedaży flotowej Renault w regionie EAST,  dumnie opowiada o wzrostach sprzedaży w Grupie, standardach obsługi klienta i zaangażowaniu w car sharing.

Zarządzanie

– Skoro o car sharingu mowa – w artykule Michała Baranowskiego, przybliżamy ideę i możliwości tego rozwiązania w Polsce i Europie. Polski rynek car sharingu to nie tylko tak ważni gracze jak Panek czy Traficar. Warto zapoznać się z tym artykułem.

– W numerze także przegląd polskich wypożyczalni samochodów, z komentarzem liderów – 99Rent i Rentisu. Witamy także nowego Partnera działu zarządzanie, którym została, nomen omen, wypożyczalnia – firma Carei.

Serwis i paliwa

Jak na numer wakacyjny przystało – piszemy o bezpiecznej podróży, ubezpieczeniach na wyjazd i o czym warto pamiętać, by spokojnie spędzić urlop. Warto zaopatrzyć się choćby w kartę paliwową, co udowadnia w swoim tekście Maciej Gis.

Za kierownicą

Przyglądamy się również motoryzacyjnym nowościom. Zamieszczamy relacje z pierwszych jazd Jeepem Renegade, Hyundaiem i20, Kią Ceed i Audi A6.

Opinie

Nie może oczywiście zabraknąć felietonów. Tomasz Gorazdowski, dziennikarz Programu III Polskiego Radia, tym razem zabiera nas w podróż do Singapuru. Rafał Jemielita, dziennikarz Playboya i TVN Turbo przybliża swoje wrażenia z Moskwy podczas Mundialu.

Zachęcamy do lektury i zainstalowania aplikacji Menadżer Floty na swoich smartfonach. Jest ona dostępna zarówno w systemie Android, jak i IOS.

Galeria

Wideo

Toyota Mirai i Powrót do przyszłości
2016 Toyota Land Cruiser 150 - prezentacja
TEST magazynu Menadżer Floty - Toyota Auris Hybrid Kombi - długi dystans
II Międzynarodowe Targi EkoFlota 2017: Innowacje, Ekologia, Mobilność - podsumowanie
  •  image
  •  image
  •  image
  •  image
[Pierwsza jazda] Test Infiniti Q30
[Fotorelacja] Motor Show 2016

Aktualności