[W MAGAZYNIE] Menadżer Floty: Forum Biznesowe 4/2017

Specjalny raport o SUV-ach, crossoverach i autach terenowych CAMP 4×4, rozmowy z najważniejszymi postaciami w światowych strukturach firm Alphabet International i Peugeot, wywiad z prezesem LeasePlan Fleet Management Polska, relacja z Poznań Motor Show to najważniejsze tematy tego wydania magazynu „Menadżer Floty: Forum Biznesowe”. Debiutujący w roli felietonisty Tomasz Kuchar to wisienka na torcie.

Wywiady

Tematem z okładki jest wywiad z dyrektorem generalnym marki Peugeot. Jean-Philippe Imparato opowiedział nam o swojej radości związanej ze zdobyciem tytułu Car of the Year, przyszłości motoryzacji i…podboju Księżyca.
Z CEO Alphabet International Norbertem van den Eijndenem dyskutowaliśmy o pozycji rynkowej, rozwoju i planach jednej z bardziej liczących się firm CFM.

Stewart Callegari, General Manager Advanced Planning z ramienia japońskiego producenta, w rozmowie z „Menadżerem Floty” zdradza m.in., jakie będą kolejne etapy rozwoju technologii jazdy autonomicznej.

Po roku przeprowadziliśmy kolejny wywiad ze Sławomirem Wontruckim, prezesem LeasePlan Fleet Management Polska oraz prezesem Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, z którym dyskutowaliśmy o sztuce bycia liderem rynku, nowoczesnej mobilności i sukcesie Salonu Auto Poleasingowych.

Z Dirkiem Bergmannem, prezesem polskiego oddziału firmy Duvenbeck, rozmawialiśmy o wyzwaniu kierowania flotą 1500 pojazdów, rozwoju branży logistycznej i ekologii.

O problemach związanych z rynkiem samochodowych ubezpieczeń oraz metodach pracy ubezpieczeniowych śledczych rozmawialiśmy z jednym z największych specjalistów w tej branży – Zbigniewem Stochowiczem, prezesem sopockiej spółki Logisfera FI.

Poznań Motor Show 2017

Tegoroczna edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce, czyli Poznań Motor Show, przyniosła 60 krajowych premier samochodów i motocykli. Przez cztery dni trwania wystawy tereny MTP odwiedziło ponad 135 tys. zwiedzających. Oczywiście nie zabrakło na targach także stoiska naszej redakcji.

Zapraszamy na relację z Poznań Motor Show. W wydaniu interaktywnym publikujemy rozszerzoną galerię zdjęć, a także materiał filmowy podsumowujący wydarzenie i wywiady z przedstawicielami poszczególnych marek.

Raport – CAMP 4×4

„Menadżer Floty: Forum Biznesowe” przedstawia kolejną nową inicjatywę. W dniach 24-25 maja w Dolsku k. Poznania organizujemy Camp Menadżera Floty, unikalne wydarzenie, które jest połączeniem rywalizacji sportowej i intelektualnej z praktycznym wykorzystaniem pojazdów typu SUV i crossover.

Z tego powodu w najnowszym numerze magazynu „Menadżer Floty: Forum Biznesowe” publikujemy specjalny dodatek o pojazdach terenowych, SUV-ach i crossoverach. Znajdziecie w nim m.in. wywiady z dwoma znakomitymi kierowcami.

Hiroshi Masuoka, dwukrotny zwycięzca Rajdu Dakar, opowiada o początkach swojej off-roadowej przygody, najniebezpieczniejszych momentach kariery, tęsknocie za startami i przyszłości sportów motorowych.

Grzegorz Baran, kierowca wyścigowy i rajdowy, wielokrotny uczestnik Rajdu Dakar, mówi o patriotyzmie w sporcie i przygotowaniach do niezmiernie trudnej wyprawy, jaką jest Silk Way Rally.

W Raporcie CAMP 4×4 publikujemy również obszerny przegląd nowości z segmentu crossover i SUV na rok 2017 oraz wyniki testu ADAC dot. opon terenowych.

Nie mogło zabraknąć testów. Sprawdziliśmy modele Land Rover Discovery, Alfa Romeo Stelvio, Peugeot 3008, Volkswagen Tiguan oraz BMW X5 w wersji dieslowskiej i hybrydowej.

W interaktywnej wersji magazynu umieściliśmy rozbudowany raport CAMP 4×4. Znajdziecie w nim testy trzech modeli typu pick-up: Toyota Hilux, Nissan Navara NP300 i Volkswagen Amarok. Piszemy również o bestii w segmencie SUV-ów – Mercedesie GLC 43 AMG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *